Wpis z mikrobloga

#perfumy #rozbiorka
Czy jak kupie Kourosa w chromie wersja Sanofi od nieświadomego typa 36 zł za 100 ml, to chcąc się podzielić z mirkami, i wiedząc, że i tak nie zużyje go nigdy, musze go rozbierać po 0,36 zł za mililitr a 6 zł będzie mocno nietaktowne?
Niektórzy mocno przesadzają. A jeszcze zarzucanie insiderom z tagu, przebitke 2 groszy bo u niego jest taniej to już nie jest śmieszne a żałosne. Poszydzić to można z perfumowych dałnów a nie jeden z drugiegol
  • 102
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@dr_love: w punkt. Jak mnie to #!$%@? śmieszy, jest np hype po Twojej recenzji na coś, ktoś wchodzi klika pierwsza link z perfumomaniaka i rozbierać w takiej cenie jakiej znalazł. Nagle ktoś się rzuca że hurr durr ja 7 miesięcy temu miałem o 30 gr taniej! No ja #!$%@? xD to ja mam się cofnąć w czasie do #!$%@? czy czekać 2 lata aż wkoncu wpadnie okazja rozebrać coś i zaoszczędzic
To tylko uświadamia mnie w tym, że nawet trzeba zarabiać na rozbiorkach. Wychodzi na to, że tyle razy dalem dupy ogarniając niektóre ceny, no cóż, człowiek sie uczy całe życie xd
@FELIX90 o żadnych Zoologistach w hurcie nawet nie wiem XD masz jakies dziwne, nieprawidłowe informacje

Na MDCI pewnie bym mógł sobie przyciąć spokojnie z kafla jakbym chciał, ale nie potrafiłbym przycinać na tagu
@Ryshardi: sorry, może faktycznie mylę z twoim kolegą, który do dziś przezywa trexa kupionego w marcu. Ja nie chcę wbijać kija w mrowisko. Serio, fajnie jest widzieć wszystkie wpisy i nie szarpać się bez sensu.
@dr_love: odpowiedź brzmi: to zależy:
- jeżeli wrzucasz linka ze źródłem zakupu w stylu perfuforum to rozumiem narzutkę zaokrąglając cenę, ewentualnie pisząc, że za koszt pakowania i Twój czas doliczasz sobie x zł.
- jeżeli sprzedajesz coś ze swojej kolekcji, masz na to nałożoną marżę i znajdą się chętni to nie widzę problemu.
- natomiast jeżeli piszesz, że masz najtaniej pod słońcem, podczas gdy sprzedajesz z marżą i każdy dureń jest
@dr_love: kurde, prawie dramę przegapiłem. Dziękuję, że zwróciłeś moją uwagę, bo grałem w grę, a tu się poważne rzeczy dzieją. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A poza tym to wszystko opiera się na wzajemnym zaufaniu. Ja na przykład zakładam, że mirek może chcieć sobie odbić chociaż kawałek i jestem z tym okej, nie będę się szczypał o grosze, bo ktoś mi dosłownie pod ryj tacę z dekantami podstawia
Pobierz
źródło: comment_1603839154WGNx6nWTjjv2E5O2XTaQLc.jpg