Wpis z mikrobloga

#perfumy #rozbiorka
Czy jak kupie Kourosa w chromie wersja Sanofi od nieświadomego typa 36 zł za 100 ml, to chcąc się podzielić z mirkami, i wiedząc, że i tak nie zużyje go nigdy, musze go rozbierać po 0,36 zł za mililitr a 6 zł będzie mocno nietaktowne?
Niektórzy mocno przesadzają. A jeszcze zarzucanie insiderom z tagu, przebitke 2 groszy bo u niego jest taniej to już nie jest śmieszne a żałosne. Poszydzić to można z perfumowych dałnów a nie jeden z drugiegol
  • 102
  • Odpowiedz
@alvaro1989: założę biznes rozbiórkowy. Pol miliona może starczy na wejście w wykop jak w młoda cipe
Najlepsze ceny. Mala marża, WSZYSTKIE perfumy + vintage
I tak zakończę wojnę 2 użytkownikow
  • Odpowiedz
@Jampetrarka: tutaj nie ma pokrętnej logiki, na rozbiórkę składają się osoby, a to moje flakony gdzie przy zakupie nie potrzebuję zbierać osób do zakupu, sam wykładam całą kasę i całość jest na własny użytek, a jak ktoś chce to mogę odlać, podałem cenę, nie chciałeś i gitara
  • Odpowiedz
@Minishcap: ale ja np. nie kupuje absolutnie zadnego flakonu pod rozbiórkę, jeśli uzbiera się za dużo ml, organizuje stragan. Czy wtedy narzucajac sobie widoczną marze mam u ciebie przepustke i nie #!$%@? sie o ceny? Przeciez wtedy odlewam ze swoich flakonow?
  • Odpowiedz
@Jampetrarka: no to trzeba rozróżnić czym jest rozbiórka, a czym jest stragan
jak nie kupujesz pod rozbiórkę to nie taguj rozbiórka, straganem dzielisz się na pw i tyle
na wykopie już dawno idea rozbiórki flakonów została rozwalona ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Minishcap: dla mnie to też różnica, ale tag juz sie utarl pod ogolna sprzedaz i kupno. Czyli reasumując, #!$%@? się o jakieś maluczkie sprawy, jedne na sto.

Szkoda, że trzeba cię tak sprowokować zebys sie odezwal. Dobrałeś sobie wygodną nomenklature pod siebie i tego się trzymasz, winszuję.
  • Odpowiedz
@Minishcap: ja osobiście założyłem ten tag, plan był taki żeby się tu dzielić militariami. Zresztą każdy pisze praktycznie zawsze czy sprzedaje że swoich już fizycznie dostępnych zapasów czy szuka chętnych na zakup. Nie będziemy specjalnie zakładali tagu
  • Odpowiedz
@Jampetrarka: przecież odkąd jestem na tagu (2lata) to @Minishcap ma cała perfumerie na własny użytek, rzadko kiedy poluje na super splashe aventus creed 4.88zł/ml (była taka cena w 43tygodniu 2019 roku), tylko idzie jak prezes, kupuje 100ml za 800zł i po tyle też rozlewa. Czemu ma być stratny? Nie wiem. Czy jak idziesz na bazar i ktoś ma jabłka złotówkę drożej na kg, to wyzywasz go od złodziei którzy
  • Odpowiedz
@Minishcap: Po prostu naśladuje ton mirka wyżej, który się do Ciebie pluje, że próbujesz szukać frajerów (w jego opinii). Żadne ad persona w Twoją stronę.
  • Odpowiedz
tylko idzie jak prezes, kupuje 100ml za 800zł i po tyle też rozlewa. Czemu ma być stratny? Nie wiem.


@Paayor: ale to on robi z tego problem jak ktoś śmie zrobić podobnie.

Skończmy już ten temat. Ja wiem, ze za dwa miesiące znowu coś się przypomni ale dajmy sobie chociaż spokój do sylwestra.
  • Odpowiedz
żeby się tu dzielić militariami


@dr_love: na dzisiejszej rozbiórce mam do pogonienia 2 kalasze, desert eagla i trochę mniejszych naboi, kalasze strzelane dwa razy, nie spodobały mi się xD
  • Odpowiedz