Wpis z mikrobloga

#perfumy #rozbiorka
Czy jak kupie Kourosa w chromie wersja Sanofi od nieświadomego typa 36 zł za 100 ml, to chcąc się podzielić z mirkami, i wiedząc, że i tak nie zużyje go nigdy, musze go rozbierać po 0,36 zł za mililitr a 6 zł będzie mocno nietaktowne?
Niektórzy mocno przesadzają. A jeszcze zarzucanie insiderom z tagu, przebitke 2 groszy bo u niego jest taniej to już nie jest śmieszne a żałosne. Poszydzić to można z perfumowych dałnów a nie jeden z drugiegol
  • 102
  • Odpowiedz
@the_fifth_horseman: ja mam gita sam po 5.2 :p

Takie ceny mi kiedyś @Minishcap podał i chciałem się dowiedzieć czy to dobre czy słabe, chyba nie jest tajemnica co pisze komu na pw.

Jeśli to wyprzedaż kolekcji to jestem zgodny z wami. Jeśli pozuje na czempiona rozbiorek to coś slabo to wyglada ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@alvaro1989: na razie bije się z myślami czy kolejnej flaszki Background nie kupic za 150 dolarów z USA...
Pojechałem na emigracje zbierać kasę na biznes a na razie #!$%@? ją na perfumki

Ps. Git z perfuforum 5,30 2 lata temu
  • Odpowiedz
@Jampetrarka: nie wiem z czego mam się tobie tłumaczyć, to moje flakony, a nie jakaś rozbiórka, jakbyś ruszył łepetyną to byś odgadł, że to flakony 100 ml, a rozbiórek takich rzeczy nie robię więc sklej #!$%@?ę bo się #!$%@?łeś dzisiaj giermku nie wiem dlaczego
  • Odpowiedz