Wpis z mikrobloga

kto tam ma isc kobiety po menopauzie, ktore nie beda mogly juz miec dzieci xD


@niezdiagnozowany: nie no najlepiej dajmy dość do głosu 8 letnim dzieciom, bo przecież oni będą żyć w tej Polsce przyszłości. Chłopie, ten cały protest to jest jedna wielka manipulacja a dzieciaki są w niego wkręcone. Wielu z nich ma nikłe pojęcie o tym czym jest TK itd.
@defoxe: A skąd ja mam wiedzieć o jakie miasteczko chodzi jeśli nie jest napisane. Jest dużo młodzieży, ale jest też dużo dziewczyn, które wyglądają na 15-16 lat, a mają 20. Mam sąsiadki, gdzie jak popatrzysz na nie to 15 lat, a tak naprawdę 20 i 22. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale strajkują również osoby dorosłe, narzeczeństwa, małżeństwa i dziadek ze zdjęcia wyżej. ( ͡° ͜ʖ
@nophp: no jak jest dużo osób to i są jakieś osoby w starszym wieku. Ty, no ale "wara wam od naszych c*pek" i idą takie 15 latki pierwsze skrzypce grając. Słuchajcie... A kraj leży od dawna w ruinie. Fajnie, że się ktoś zorientował, że PIS do ruiny kraj doprowadza - szkoda tylko, że to nic nie da i prezes wykorzysta te protesty do wprowadzenia jeszcze większego zamordyzmu.
Szkoda, że jest to
@defoxe: No trochę przesadzili z tą aborcją. Mogli dać też inne postulaty od samego początku, ale zobaczymy co będzie jutro i w kolejnych dniach. Może część tych osób przemodeluje trochę strajki na bardziej ogólne przeciwko pisowi.
@defoxe: Niby ta cała główna dowodząca tak dzisiaj zadeklarowało, że to ogólnie przeciwko władzy teraz bardziej mają strajkować, ale jak dalej będą łazić z plakatami o aborcji no to nie wiem wtedy.