Wpis z mikrobloga

Oświadczam, iż nie popieram faszyzmu, nie biorę narkotyków, a moje transmisje nie są już patologiczne. Pije sobie piwo od piątku lub soboty, a resztę tygodnia ciężko pracuje. Na tym polega odpowiedzialność. Można sobie wypić piwko, zrobić stream i zarobić kilka stówek, ale tylko w weekend. Resztę tygodnia trzeba ciężko pracować. Na tym polega odpowiedzialność. Patologia jest wtedy jak jest przemoc. Ja już nie dopuszczam do takich sytuacji. Dziękuję
#rafatus #patostreamy #danielmagical
  • 22
@Rafatus69: nie, nie na tym polega odpowiedzialność. Na tym polega mitomania. Nie próbuj na siłę nadawać swoich definicji. Jesteś alkoholikiem i nie pijesz piwka, tylko się schlywasz do granic świadomości, że aż ledwo mówisz. Gadasz do dziewczyny "zamknij pi*de".

Naucz się w końcu azorku, że słowa:
Alkoholizm, piwko, odpowiedzialność nie mogą występować w jednym zdaniu. A juz na pewno nie w twoim przypadku.
Przecież to wy stulejarze wydzwaniacie do mnie wieczorami haha ale atrakcyjny wieczór wykopkowy xDD wydzwanianie do Rafatusa hahahahaha prawilna ekipa xD dziewczyny sobie znajdźcie, o takiej Ani to wy sobie pomarzyć możecie. Zwalić konika i spać hahabaha


@Rafatus69: i właśnie dlatego będą cie gnoić do konca, za takie kozaczenie. Dobranoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rafatus69: Ale to ty dzwonisz i płaczesz, nie my xD Ty zgłaszasz i płaczesz po redaktorach, że ci źli ludzie niszczą ci życie, a ty tylko srałeś, biłeś, ćpałeś, brałeś do dupy.

Te twoje "haha" to wiesz, z czym i gdzie możesz wsadzić. Jedyni, którzy sie śmieją to ci, co widzieli cie ładowanego w dupe przez Agnes więc małe elo i nie kozacz tak. A teraz idz sobie zapal albo wypij,
@Rafatus69: Widze ze juz powoli zanika granica miedzy rzeczywistocia a twoimi wytworami mitomanii - po pierwsze to juz ci ludzie pisali, ze zadna normalna szanujaca sie laska nigdy by nawet na ciebie nie spojrzala, bo nie masz soba kompletnie nic do zaoferowania - ale to nic null zero - wyksztalcenia nie masz, pieniedzy nie masz, godnosci nie masz, probujesz za wszelka cene byc taki super ogarniety i uzywac jakiegos lepszego slownictwa,
@Skatedog: Może na dzień dzisiejszy nie mam nic do zaoferowania, lecz jak zauważyłeś, kiedy wrzuć screeny po prawej górnej stronie zazwyczaj jest napis LTE także wi-fi odpada. Jeżeli sądzisz, że "#!$%@?łem" wszystko to masz trochę płytkie myślenie i życzę Ci, aby Twój światopogląd na świat kiedyś się wyprostował. Miłej nocy!