Wpis z mikrobloga

Jak te problemy dotyczą promila społeczeństwa ()


@Przepoczwarzenie: Podatki dotyczą każdego, ale każda jedna podwyżka jest najczęściej niezauważalna i nikogo nie motywuje. Patologie ciąży w praktyce dotyczą promila, ale boi ich się każda rodzina i ich skutki to totalne #!$%@? życia i lepiej to działa na wyobraźnię. Coś jak normalna ciąża tylko gorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dran2 Hm, wydaje mi się, że to po prostu narracja TVN. TVN przyjął teorie, ze koronawirusa to straszliwy śmiercionośny chimski wirus, więc te obostrzenia da absolutnie konieczne, są nawet za małe, bo przecież powinno się przebadać każdego profilaktycznie po dziesięć razy i najlepiej zamknąć wszystko. A teraz krzyczą ludzie głównie bezdzietne studenki, które utrzymują rodzice / chłopak i korposzczury, którzy zarabiają nieźle a ich miejsc pracy to nie dotyczy, bo siedziby mają
@krave gdybyś umiała czytać ze zrozumieniem, to być wyczytała z mojego komentarza, że osoby najbardziej pokrzywdzone nie mają czasu na takie akcje, bo robią wszystko, żeby utrzymać swoje dzieci, próbują ratować swoje przedsiębiorstwa. Nastąpi to dopiero w ostateczności, kiedy te osoby nie będą miały wyjścia.

Dopóki jestem w stanie to pracuje, mimo że mi nie starcza, mimo że nie mam szans na rozwój.