Wpis z mikrobloga

Do pewnego stopnia popieram te protesty ale mam nadzieję,że po przyłączeniu się przedsiębiorców,branży fitness,rolników i innych zainteresowanych zmianą w kraju, ktoś mądrzejszy dojdzie do głosu i poprowadzi tych ludzi w protestach. Z całym szacunkiem ale obecna narracja i ludzie którzy stoją za tymi protestami to intelektualne dna a ilość cucków stojących ślepo za julkami przeraża mnie strasznie.

Uszkodzony płód lub zagrożenie życia dla matki,jak najbardziej powinno kwalifikować się do wyboru matki co z takim płodem zrobić.
Aborcja na życzenie? W żadnym wypadku

#protest #polska
  • 5
@tfutim: Obawiam się że nie ma szans na lidera, jak będzie być stonowany to nikt go nie poprze, jak będzie zbyt radykalny to druga strona go odrzuci, społeczeństwo jest #!$%@? na wspólnego wroga ale mimo wszystko zbyt podzielone.
@tfutim: a kto miałby poprowadzić wszystkie te grupy, które wymieniłeś, skoro one same się ze sobą nie zgadzają w poglądach? jedyna wspólna to nienawiść do pisu i MOŻE co do aborcji, ale różnią się całą resztą. dlatego i ciężko o narrację i myśl przewodnią
@tftutim: A co jest złego w aborcji na życzenie? To przecież wybór kobiety, tak jak każdy ma wybór co będzie chciał robić ze swoim ciałem. Właśnie o to są te protesty. Nie rozumiem co ludzie mają do tych kobiet? W czym Wam one tak przeszkadzają?!

@Xtreme2007: A może właśnie powinieneś? W końcu ludzie powiedzieli, że mają dosyć, i ja im się nie dziwię, że tak zareagowali, sądząc po tym ilu