Wpis z mikrobloga

Jako, że głosowałem na konfederacje w wyborach do parlamentu a dziś popieram strajk kobiet, chciałbym napisać dlaczego wtedy oddałem na nich głos i zrobię to ponownie.

1. Nie ma w Polsce innej partii, która mówi o obniżce podatków i likwidacji socjali.
2. Tematy jak aborcja czy lgbt są wg mnie marginalne i dotyczą niewielkiej części społeczeństwa.

#konfederacja #protest
  • 84
  • Odpowiedz
Nie ma w Polsce innej partii, która mówi o obniżce podatków i likwidacji socjali.


@shaunblack: W szczególności Bosak jest za likwidacją socjalu xD

Tematy jak aborcja czy lgbt są wg mnie marginalne i dotyczą niewielkiej części społeczeństwa.


No, dlatego #!$%@? xD i mniejsza, że może to dotyczyć dosłownie każdego
  • Odpowiedz
i likwidacji socjali.


@shaunblack: W programie Konfederacji nie ma słowa o likwidacji socjali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tematy jak aborcja czy lgbt są wg mnie marginalne


@shaunblack: Dla Konfederacji, wręcz przeciwnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
szkoda tylko że nie zajmują się kwestią podatków a LGBT ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MarianKolasa: No niestety, samym gadaniem o podatkach się nie przebiją. Profesor Gwiazdowski próbował, ale mu nie wyszło. Zresztą nawet na samym wykopie widać na co ludzie reagują najmocniej.
  • Odpowiedz
@shaunblack:

Nie ma w Polsce innej partii, która mówi o obniżce podatków i likwidacji socjali.

Na gadaniu się kończy. Ten cały szurski sojusz jest po to aby walczyć z lewactwem jako całość tj. UE, LGBT, feministkami i innymi.

Ruch Narodowy z Korwinistami ma zupełnie sprzeczny program gospodarczy, pamiętam jak pytali Mentzena w Polsacie o 500+ to Sławek powiedział, że osobiście zlikwidowałby ale nie powie tego w imieniu partii ponieważ mają w
  • Odpowiedz