Wpis z mikrobloga

@darqnies ehhhh na HD wszystkiego uczą, pewnie jakiś system ticketowy, standardowe formułki i nauka systemu lub jednego działu systemu zależy od firmy. Ja siedziałam w pokoju z HD (mój dział dwuosobowy nie dostał swojego pomieszczenia...) I szczerze mówiąc, szkolenia mieli miesiąc max i #!$%@? wiedzieli. Czasami jak miałam czas to pomagałam ale robota bardzo niewdzięczna
@Waderra od czegos trzeba zaczac. Mam 30stke, chce w koncu robic to co powinienem zaczac robic juz dekade temu. ¯_(ツ)_/¯

Sam sie waham co do tego home.pl. Pieniadze mniejsze niz zarabiam obecnie, ale ciekawi mnie co moga mi dac abym mogl sie rozwijac i co moglbym miec po tych 2 latach.
@darqnies: Nie idź do żadnego home.pl ani niczego takiego, bedziesz małpką odbierającą telefony. Moja rada w twojej sytuacji - naucz się sam podstaw i próbuj uderzać do jakiejś małej firmy outsoursingowej która obsługuje IT innym małym firmom. Takie firemki to rak, zarabia się gówno i roboty jest od #!$%@?, ale nigdzie indziej się tak szybko nie rozwiniesz i nie zapoznasz z tyloma tematami co tam. Oczywiście będziesz musiał przez 3-4 lata
@darqnies: szukaj helpdeska w sredniej wielkosci firmie, i pytaj sie czy bedziesz siedziec z adminami.
- sredniej wielkosci dlatego ze z natury jest sobie ok 4-6 gosci ktorzy ogarniaja wszystko i jak z nimi siedzisz to zawsze cos posluchasz cos zalapiesz, jak zadasz madre pytanie to nawet i wyjasnia. Za 2 lata jesli bedziesz ogarniety i jakis admin bedize odchodzil mozesz wskoczyc na jego miejsce. Z natury pracodawca potrzebuje kogos znalexc
@darqnies: ja swoja znalazlem na pracuj.pl, ale szukaj wszedzie gdzie sa ogloszenia. jak jest oferta od firmy X to zobacz czym sie zajmuja tak z grubsza, a o reszte zapytasz juz na rozmowie kwalifikacyjnej.

najwazniejsze aby wlasnie nie zasiasc gdzies tylko w boxie na sluchawce, bo tylko bedziesz zbieral #!$%@? i zakladal tickety dla 2 linni