Wpis z mikrobloga

To normalne że pierwszy raz na mdma około 200mg (kryształ oral) przy wadze 70kg nie powykręcało.W sensie miałem lepszy humorek,mieliłem mordą jak nigdy fajniejszy dotyk ale bez przesady i taki spoko ogar na bani.Ale nie czułem tej dzikości i właśnie nieogaru na bani jak czytałem z opisów.
Ostatni raz zarzucałem klef na koniec wakacji więc serotonina na spokojnie się odbudowała.
Próbować większej dawki na sylwestra czy po prostu jestem zwierzęciem i tak działa mdma że jesteś szczęśliwy ale nie #!$%@?.
#narkotykizawszespoko
  • 13
i taki spoko ogar na bani.Ale nie czułem tej dzikości i właśnie nieogaru na bani jak czytałem z opisów.


@crash6543: tak być powinno. Po MDMA jest ogar w przeciwieństwie do bieda ketonów. Dodatkowo jeśli jesteś koneserem bk to mdma może cię rozczarować przez brak nieogar i #!$%@? jak po bkxD
odpowiedz


@Jakis_Leszek: koneserem nie jestem 2 razy się zdarzyło ale lubiłem ten #!$%@? nieogar xD.Ale nie umniejszam mdma,jest bardzo fajne ale generalniej spodziewałem się czegoś lepszego bo no dotyk przyjemny ale nie ta sroga lekkość,euforia spoko ale nie też jakaś potężna
@crash6543: 100kg? wiesz spoko opinie jak polak dostanie koks o 30% jakości mówi że turbo czyścioch, kiedy z dn spokojnie 60-80 jest do ogarniecia, tak samo emką niby 200mg ale co innego jak ma 40% a co innego jak 86%