Wpis z mikrobloga

Ostatnio mówi się głośno na temat aborcji, więc ja tez moje zdanie na ten temat przedstawię. Jedna strona serce podpowiada mi chrześcijańskie wartości, a druga rozum podpowiada logikę i czasy w jakich żyjemy. Rozumiem, że kobiety domagają się wolności do swojego ciała, ale chwila moment. Współżyjąc z mężczyzną wiecie, że mogą być z tego dzieci tak? Każde dziecko ma prawo do życia. Wiadomo seks jest dobry na odstresowanie i dla przyjemności. No i okej, ale dlaczego wtedy nie bierzecie np. tabletek antykoncepcyjnych? Rozum mi mówi, że są różne przypadki np. gwałty lub chore zarodki. Faktem jest, że to kobieta powinna decydować wtedy o tym czy chce tego dziecka czy nie. Aborcja jeżeli będzie nielegalna to i tak będą ja robić w podziemiu lub w Czechach, Holandii lub w Niemczech. Wtedy jeszcze te matki zgwałcone będą jeszcze przestępcami. Ale jak ja bym był Kanclerzem Naczelnym RP to zrobiłbym legalna aborcję do pierwszego płaczu dziecka, jak wychodzi z brzucha matki, bo wtedy tak naprawdę zarodek przeradza się w życie. Tyle w temacie.
#rafatus #patostreamy #danielmagical #neuropa #protest #aborcja #polska #polityka
  • 15
@Rafatus69 temat jest niezwykle ciężki, szczególnie w Polsce, dlatego nie powinni swoimi brudnymi łapskami tykać się uzyskanego ponad 20 lat temu kompromisu w tej sprawie. Zadowalał on zdecydowaną większość społeczeństwa
@Rafatus69 za zwiększona liczbę zakażeń będzie odpowiadało tylko i wyłącznie PiS. Niezwykle perfidne z ich strony było to, że w czasie pandemii zajęli się tym tematem. Na pewno zdawali sobie sprawę z tego, że ludzie wyjdą na ulice.
@Rafatus69 kij wie, co siedzi w ich chorych głowach. Wydaje mi się, że bardzo prawdopodobne jest to, że oni już kompletnie nie radzą sobie z pandemią, a teraz przynajmniej będą mogli zwalić winę na "wulgarne kobiety". W sumie w tvp już jest taka narracja.