Wpis z mikrobloga

Narzekacie na #!$%@? w polskiej sluzbie zdrowia i ogolnie na burdel w Polsce? To Wam teraz opiszę co się odwala w niemieckiej panstwowej sluzbie zdrowia i szkolnictwie. Jakie bardzo wywalone tu maja. Moze da Wam to do myslenia!

- piatek 23.10 Po powrocie syne ze szkoly,dowiadujemy się,ze kolega z klasy ma Covid-19
- sobota 24.10 godz. 11:30 Wychowawca klasy dzwoni po rodzicach z informacją,ze od dzisiaj 14 dni kwarantanny i proszę z synem na test sie umówić.
- sobota 24.10 godz. 12:00 Wychowawca klasy dzwoni ponownie. Zorganizował testy dla całej klasy w Niedzielę o godz. 11:20
- niedziela 25.10 jedziemy pod urzad miasta. Na parkingu przygotowane stoisko i panowie w kombinezonach. Pobieraja wymazy. Po 10min wracamy do domu.

Jak sami widzicie na lewackim,upadajacym zachodzie nie ma tak pieknie jak was oklamują. Nie rozwineli nam czerwonego dywanu, nie dali nawet socjalu!!! A na wyniki musimy czekać aż 3 dni. Skandal!!!
Oby wyszedł negatywny bo zona ma za 2 tygodnie planowana operację xD

#niemcy #sluzbazdrowia #polska
f.....k - Narzekacie na #!$%@? w polskiej sluzbie zdrowia i ogolnie na burdel w Polsc...

źródło: comment_1603624380A0dfDewwbYDS2PYznwF9RW.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@su1ik: idź lepiej spać bo jutro trzeba wylizać jaja helmutowi bo z tego co widzę lubisz być poniżany.

@neib1: najpierw naucz się pisać normalnie a później się wypowiadaj. Nasrać to ja mogę na takich "niemiaszków" co są Polakami a nie przyznają sie do tego. Rozumiem że Niemcy dla ciebie to cały świat, strasznie ograniczony umysł masz.
  • Odpowiedz
@Bin_Laden: pięknie cię dupa boli XD poniżany to jest taki robak jak ty, żyje w chlewie je gówno, pan nad nim stoi z batem i sobie wmawia, że jest super XD robaku nie zapomnij córek z niemieckiego przegrać przed snem, po niemiecku będę im komendę wydawał do mycia dupy XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pan-bartolomeu-dias: ze dwa miesiące temu staliśmy we czterech i były zakłady który się zawróci, na 10-ciu 2-3 zawracało. Z reguły byli to ci którzy rozstawiali się na całego i dobre 3 godziny spędzali na parkingu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@su1ik: jak ty niemieckim pewnie dukasz że polewe z ciebie mają. Jak tak patrzę to ciebie dupa piecze bo ja mam wywalone, swoje zarabiam i robię to co lubię.
  • Odpowiedz
Nasrać to ja mogę na takich "niemiaszków" co są Polakami a nie przyznają sie do tego.


@Bin_Laden: właśnie nie możesz. Stąd ten ból dupy, prymitywku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: Ale mieszkać w Niemczech i dać synowi na imię Krzysztof, to jednak perfidia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Młody ma jakieś drugie imie? Bożydar? Grzegorz? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@su1ik: ty, ale swoje imtymne przeżycia z dworców na emigracji to zatrzymaj dla siebie. To że ty się w tym lubujesz nie znaczy że każdy ma o tym wiedzieć.
  • Odpowiedz