Wpis z mikrobloga

Narzekacie na #!$%@? w polskiej sluzbie zdrowia i ogolnie na burdel w Polsce? To Wam teraz opiszę co się odwala w niemieckiej panstwowej sluzbie zdrowia i szkolnictwie. Jakie bardzo wywalone tu maja. Moze da Wam to do myslenia!

- piatek 23.10 Po powrocie syne ze szkoly,dowiadujemy się,ze kolega z klasy ma Covid-19
- sobota 24.10 godz. 11:30 Wychowawca klasy dzwoni po rodzicach z informacją,ze od dzisiaj 14 dni kwarantanny i proszę z synem na test sie umówić.
- sobota 24.10 godz. 12:00 Wychowawca klasy dzwoni ponownie. Zorganizował testy dla całej klasy w Niedzielę o godz. 11:20
- niedziela 25.10 jedziemy pod urzad miasta. Na parkingu przygotowane stoisko i panowie w kombinezonach. Pobieraja wymazy. Po 10min wracamy do domu.

Jak sami widzicie na lewackim,upadajacym zachodzie nie ma tak pieknie jak was oklamują. Nie rozwineli nam czerwonego dywanu, nie dali nawet socjalu!!! A na wyniki musimy czekać aż 3 dni. Skandal!!!
Oby wyszedł negatywny bo zona ma za 2 tygodnie planowana operację xD

#niemcy #sluzbazdrowia #polska
f.....k - Narzekacie na #!$%@? w polskiej sluzbie zdrowia i ogolnie na burdel w Polsc...

źródło: comment_1603624380A0dfDewwbYDS2PYznwF9RW.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@Bin_Laden: Niestety kolego. Sam mam kategorie C+E i jeżdżę po Niemczech. Nie spotkałem się z tym, żeby ktoś jechał z domu jeść na parkingu, chyba, że jakieś kompletne patusy
  • Odpowiedz
@fajnypierozek: w piątek kolega z pracy dowiaduje się, ze jego żona ma wirusa. W poniedziałek Pani merkel wysyła do pracy 4 osoby aby wszystkim zrobili wymazy na wirusa. Po 2 godzinach dowiadujemy się ze wszyscy jesteśmy zdrowi, a kolega zostanie 14 dni w domu. Tak to u mnie działało. Dziękuje i polecam Niemcy
  • Odpowiedz
@Bin_Laden: nie przyznaję się to traktują mnie jak swojego i razem plujemy na robactwo XD lepiej szykuj swoje córki bo będą mi na starość dupę podcierć XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@su1ik: przecież to ty jesteś robakiem bez szacunku nawet do samego siebie. Z daleka widać takie imigranckie bydło co wyżej srają niż dupę mają. A w Lidlu wyrywają sobie z rąk produkty z przeceny.
Prawda jest taka i to bardziej realne że to Ty będziesz podcierał dupę helmutowi bo lizać już liżesz.
  • Odpowiedz