Wpis z mikrobloga

Narzekacie na #!$%@? w polskiej sluzbie zdrowia i ogolnie na burdel w Polsce? To Wam teraz opiszę co się odwala w niemieckiej panstwowej sluzbie zdrowia i szkolnictwie. Jakie bardzo wywalone tu maja. Moze da Wam to do myslenia!

- piatek 23.10 Po powrocie syne ze szkoly,dowiadujemy się,ze kolega z klasy ma Covid-19
- sobota 24.10 godz. 11:30 Wychowawca klasy dzwoni po rodzicach z informacją,ze od dzisiaj 14 dni kwarantanny i proszę z synem na test sie umówić.
- sobota 24.10 godz. 12:00 Wychowawca klasy dzwoni ponownie. Zorganizował testy dla całej klasy w Niedzielę o godz. 11:20
- niedziela 25.10 jedziemy pod urzad miasta. Na parkingu przygotowane stoisko i panowie w kombinezonach. Pobieraja wymazy. Po 10min wracamy do domu.

Jak sami widzicie na lewackim,upadajacym zachodzie nie ma tak pieknie jak was oklamują. Nie rozwineli nam czerwonego dywanu, nie dali nawet socjalu!!! A na wyniki musimy czekać aż 3 dni. Skandal!!!
Oby wyszedł negatywny bo zona ma za 2 tygodnie planowana operację xD

#niemcy #sluzbazdrowia #polska
f.....k - Narzekacie na #!$%@? w polskiej sluzbie zdrowia i ogolnie na burdel w Polsc...

źródło: comment_1603624380A0dfDewwbYDS2PYznwF9RW.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@Bin_Laden: o hui xD gościu, #!$%@? w tej swojej budzie po europie i żyjesz jak pies, #!$%@? u tego Niemca tak samo jak ci emigranci z których się śmiejesz, tylko ciebie jeszcze w tym samym czasie polski Janusz wali w drugi otwór a ty masz tupet krytykować Niemców za to, że zatrzymują się na parkingach w swoim własnym kraju żeby coś zjeść i śmiejesz się że są zaszczane, podczas gdy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MirekWyznajeAnonimowo: polski janusz... Skąd wiesz że pracuję dla polskiej firmy, chłopie ogarnij się. Opisujesz kogoś nie znając go. Jakbyś nie zauważył to sami niemcy leją na trawę mając kibel 100m dalej. I oni częściej właśnie robią burdel aniżeli kierowca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MirekWyznajeAnonimowo: Ja nie mam nic do tych co uczciwe wyjeżdżają i zarabiają za granicą. Gardzę tymi co mają się za kogoś kim nie są czyli tych co próbują oszukać swoje pochodzenie i próbują oszukać innych. To jest najgorsze robactwo.
  • Odpowiedz
@Bin_Laden: generalnie nie wiem po co się wdajesz w dyskusje, skoro i tak nikt Ci teraz nie uwierzy po tym jak zwyzywałeś wszystkich od robaków liżących niemieckiemu panu jaja XD coraz lepsze te baity piszecie albo macie tak smutne życia, że jakakolwiek interakcja jest warta tego żeby zmarnowć czas na pisanie wysrywów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fajnypierozek ale lewacki i upadający zachód zrobił się dopiero niedawno, ciekawe czy Twój synek za dwadzieścia lat swojemu by tak szybko cokolwiek załatwił, raczej wątpię bo będzie tyrał na social ciapatych i będzie zajęty xD
  • Odpowiedz
ze dwa miesiące temu staliśmy we czterech i były zakłady który się zawróci, na 10-ciu 2-3 zawracało


@Bin_Laden:proste: rodzinka przejechala parking, dzieciaki zaczely prosic zeby sie zatrzymac, kierowca wtedy zawraca na najblizszej petli i zjezdza na parking w przeciwnym kierunku. Po skonczonym posilku, jada ponownie do najbizszej petli i wracaja na poprzedni kierunek ruchu.

I czterech was bylo, a kazdy tylko po jednej szarej komorce xDDDD

Lepiej jest nie odzywać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@fajnypierozek: wyrazy współczucia że musisz mieszkać z gebelsami ja po weekendzie na parkingu mam dosyć Niemców

@Mamerki69: pewnie do żwira ci srać nie pozwalają i palcem wytykają, że brudas się kolejny z szoferki wysypał i parking brudzi xD
  • Odpowiedz