Wpis z mikrobloga

Narzekacie na #!$%@? w polskiej sluzbie zdrowia i ogolnie na burdel w Polsce? To Wam teraz opiszę co się odwala w niemieckiej panstwowej sluzbie zdrowia i szkolnictwie. Jakie bardzo wywalone tu maja. Moze da Wam to do myslenia!

- piatek 23.10 Po powrocie syne ze szkoly,dowiadujemy się,ze kolega z klasy ma Covid-19
- sobota 24.10 godz. 11:30 Wychowawca klasy dzwoni po rodzicach z informacją,ze od dzisiaj 14 dni kwarantanny i proszę z synem na test sie umówić.
- sobota 24.10 godz. 12:00 Wychowawca klasy dzwoni ponownie. Zorganizował testy dla całej klasy w Niedzielę o godz. 11:20
- niedziela 25.10 jedziemy pod urzad miasta. Na parkingu przygotowane stoisko i panowie w kombinezonach. Pobieraja wymazy. Po 10min wracamy do domu.

Jak sami widzicie na lewackim,upadajacym zachodzie nie ma tak pieknie jak was oklamują. Nie rozwineli nam czerwonego dywanu, nie dali nawet socjalu!!! A na wyniki musimy czekać aż 3 dni. Skandal!!!
Oby wyszedł negatywny bo zona ma za 2 tygodnie planowana operację xD

#niemcy #sluzbazdrowia #polska
f.....k - Narzekacie na #!$%@? w polskiej sluzbie zdrowia i ogolnie na burdel w Polsc...

źródło: comment_1603624380A0dfDewwbYDS2PYznwF9RW.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mamerki69: i te ich pikniki na zaszczanej trawce przy zapachu uryny ( ͡° ͜ʖ ͡°) to chyba ich taki sposób na relaks, obiad na parkingu przy autostradzie. Nigdy tego nie zrozumiem.
  • Odpowiedz
@Bin_Laden: #!$%@? co XDDDDD

Ohui, dawno nie prychlem z czyjegoś debilizmu na tym portalu. Chcesz mi powiedzieć, że Niemcy jeżdżą na parkingi autostradowe spędzać weekendy? Dobrze to zrozumiałem?
  • Odpowiedz
@Bin_Laden: #!$%@? chłopie xD ale ty masz zryty beret xD. Ludzie czasami podróżuja. Wiem,ze dla polaka golodupca to coś nie do pomyslenia. Biorą lodowki i prowiant i sobie robią przerwę na parkingu ma ktorym sa stoliki do tego przeznaczone. Nikt sie noe wstydzi bo to normalne. Ja wiem,że polak MUSI zjesc w maku bo to prestiż i swieto oraz powód chwalenia się ma fejsie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fajnypierozek: widać chamówa już wpojona w krew, do swoich panów Niemców tak nie odpowiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od lat jeżdżę po Europie, jak wytłumaczysz takich piknikujących co po skończonej wieczerzy parkingowej zawracają na następnej pętli? Nie są to jednostkowe przypadki
  • Odpowiedz
@Bin_Laden: skoro jedyne co zwiedzasz w Niemczech to zaszczane parkingi to o czym my możemy gadać człowieku XD

Wracaj do swojej budy i udawaj dalej podróżnika stojąc weekend na jakimś dzikusie bez kibla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@erni13: skoro nie masz pojęcia co się dzieje na owych parkingach to po co się udzielasz i piszesz wysrywy? Ja opisuję co zauważyłem i doświadczyłem. Na jakiej podstawie twierdzisz że udaje "podróżnika"?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bin_Laden: a to standard ciepło się zrobi to pełno Niemców na parkingach też niego nie rozumiem bym wolał zjeść w domu niż się na parkingu męczyć xd
  • Odpowiedz