Wpis z mikrobloga

@pyroxar: hej może i my lewacy chcemy zniszczenia cywilizacji zachodu, ale nasze uczucia są przynajmniej szczere. Nie to co wy prawoskrętni, którzy to mówicie o miłości do bliźniego, a nas krzywdzicie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pyroxar: to nie są moje decyzje, bo jestem sterowany przez czipa, którego własnoręcznie wszczepił mi Przebiegły Lord Bill Gates. Kwestionowanie decyzji Lordów jest wśród nas lewaków karane. Więc nie miej pretensji do mnie prawoskrętny.
  • Odpowiedz
@Rski: ej ale to jest temat zastępczy, nie ma opcji, żeby pisowski trybunał wyjął to z zamrażarki przypadkiem teraz + oni mają piękną historię podobnych zagrań xD Co nie znaczy, że nie trzeba przez to protestować XD Poważnie, można być jednocześnie wkurzonym o to, że PiS rozwala gospodarkę, służbę zdrowia, edukację i narzuca kobietom rodzenie dzieci które po kilku dniach umrą w męczarniach. Nie trzeba wybierać jednego XD
  • Odpowiedz
@pyroxar

Jeżeli ktoś czyni zło, niech poniesie tego konsekwencje. Nic tak nie uczy rozumu jak rzeczywistość.


Złem jest to, że małżeństwo spodziewa się dziecka a na badaniach okazuje sie ze płód podczas porodu umrze i moze uśmiercić matke. Gdzie jest zło? Według Twoich ultra katolickich wierzeń powinno sie ratować życie za wszelką cene. W tym przypadku mozna uratowac matke. Argument jest inwalida. Matki nie uratujesz bo inny hiperkatolik wedle własnego widzimisie zabronił tego.
  • Odpowiedz
@Rski: Jakich swoich praw, jak konstytucja chroni życie każdego człowieka. Tam nie ma wzmianki czy jest to narodzony, czy też nienarodzony człowiek.

Wcześniej konstytucja dobra, a teraz konstytucja zła. ehhh ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rski: Że temat zastępczy to akurat prawda. Tylko, że ten temat zastępczy godzi w ok. 78% społeczeństwa, bo tyle w ostatnim sondażu IBRiS opowiedziało się za liberalizacją lub zachowaniem kompromisu aborcyjnego. Tylko 14% było za zaostrzeniem, które się stało - także PiS szukał zasłony dymnej, a wku*wił prawie cały naród.

A co do białorycerzyków - tak też są białorycerze, którzy sprowadzają protest tylko do kobiet. Bo to nie jest walka
  • Odpowiedz