Wpis z mikrobloga

@pyroxar: A co Ty masz decydować o tym czy chore dziecko się urodzi? Kto Tobie daje większe prawo do decydowania o tym niż osobie która urodzi to dziecko i miałaby je wychować? No chyba że jesteś gotów adoptować takie dziecko?
  • Odpowiedz
@pyroxar: a to jeszcze widzę, że niedoinformowany jesteś. Zostały zabrane nam prawa do aborcji świeżo poczętych prawaków.
Wczoraj została przesłana nam nowa dyrektywa od naszego Wszechwiedzącego Lorda Sorosa (numer dyrektywy 293). Zgodnie z nią, nam lewakom zostały nadane prawa do aborcji świeżo poczętych prawaków (co napisałem już wcześniej). Miało się do odbywać poprzez wcześniejsze zaszczepienie Polaków, a w szczególności Polek szczepionką od naszego przyjaciela, Przebiegłego Lorda Billa Gatesa, którego szczepionki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Szanowny @andrzej-roman: ja twierdzę, że powinniśmy kierować się wartościami, a nie subiektywnym interesem.

Jeżeli ktoś czyni zło, niech poniesie tego konsekwencje. Nic tak nie uczy rozumu jak rzeczywistość.
  • Odpowiedz
@pyroxar: chyba wyraziłem się jasno. Przygotowujemy podłoże pod wprowadzenie nowej dyrektywy Wszechwiedzącego Lorda Sorosa (proszę prześlij mi pieniążki Lordzie <3).
  • Odpowiedz
@pyroxar: nie rozumiem o co Ci chodzi. Wyjawiam tu nasze tajne plany, a ty mnie tak traktujesz. No weź przestań, przez Ciebie mi przykro ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz