Wpis z mikrobloga

  • 20
@Kwiatsloneczny jak widzisz, jestem bardzo otwarta na dyskusję ale rzeczową. Ty tylko trollujesz i odpisujesz pół zdaniami. Jeśli masz jakąś sensowna wypowiedź to śmiało jak nie to Cię zablokuje i poczytam opinie innych bez zaśmiecania wątku Twoimi wypocinami
  • Odpowiedz
@Kwiatsloneczny: typowy polski „katolik”, z jednej strony bronisz kościoła i deklarujesz się urażonym zachowaniem Pani ze zdjęcia, a z drugiej z twoich postów wylewa się jad, nienawiść, przekleństwa i hejt. Ha-tfu na ciebie i tobie podobnych „miłosiernych”.
  • Odpowiedz
@Kwiatsloneczny: bo już tak ci przeryli głowę że za naukę bierzesz to co mówi ksiądz z ambony, a nie fakty, może jest jeszcze szansa dla ciebie skoro sam dostrzegasz że pieprzysz glupoty
Masz ciuchy z jednego rodzaju materiału czy miejsce w piekle?
  • Odpowiedz
@CurlyHairGirl: czekam aż te kościoły będą przerabiać na mieszkania. XXI wiek a ludzie dalej słuchają się czarnej mafii która wpierdziela się gdzie tylko może. Każdy ksiądz z którym miałem religie w szkole był #!$%@? i nie reprezentował tego czego powinien. Mojej różowej proboszcz który tez prowadził lekcje w jej szkole był jednym z najbardziej znanych ostatnimi czasy pedofilem w sułtanie (nawet film o nim zrobili). Jak zaczął #!$%@?, ze dziewczyny maja
  • Odpowiedz