Wpis z mikrobloga

  • 235
@galicjanin Myślisz, że większość osób biorących udział w protestach i akcjach nie zjadę sobie z tego sprawy? Dlatego a grupie są podawane numery np do adwokatów.
Teraz nie czas na bycie grzecznym i robienie co wypada a na głośne protesty naszego niezadowolenia a że niestety KK jest sprawcą wielu tych rzeczy to i tam trzeba dać im do zrozumienia, że tego nie akceptujemy
  • Odpowiedz
  • 143
@1pikoFarad myślę, że ona nie poszła nawracać babci bo bardzo dużo starszych kobiet na tych prostestach jest i je popiera tylko poszła pokazać niezadowolenie z mieszania się KK do polityki - tym razem dotyczy to aborcji.
  • Odpowiedz
Widzisz już to.jest ideologia i należy przeciwko temu nastawać?


@Kwiatsloneczny: to przecież weszła protestować, nie dość że ktoś stara się narzucić swoją ideologię innym to jeszcze pokojowy protest jest atakowany przez takie dzbany jak ty. Ja tfu na ciebie hipokryto

nie zgadzasz się z nauczaniem Kościoła? To idź na ulice ale nie do Kościoła

To niech kościół stosuje te nauki u siebie a nie wpieprza się do funkcjonowania państwa świeckiego
  • Odpowiedz
kto stara się narzucić ideologię?


@Kwiatsloneczny: kościół katolicki i 15% szurow popierających to prawo reszcie społeczeństwa

Kto do kogo przyszedł?


@Kwiatsloneczny: wolna kobieta do instytucji znanej z krycia pedofili, chcącej mówić nie swoim wyznawcom jak mają żyć

taka odważna to niech idzie do meczetu...oh wait


@szczur_wodny: zamien słowo Allah na Bóg i wszystko się zgadza
  • Odpowiedz
  • 233
@CurlyHairGirl: taka odważna to niech idzie do meczetu...oh wait

A no tak bo Islam przecież pcha się w Polsce do polityki, do wpływania na decyzję rządzących... Oh wait

Jestem za szanowaniem każdej religii, która szanuje innych. Czy to będzie kościół KK czy latającego potwora spaghetti szanuje prawo do wierzenia, do oprawiania kultu religijnego w swoich kościołach. Tylko tak jak napisałam wyżej jeżeli jakaś religia pcha się tak chętnie do publicznych obszarów
  • Odpowiedz