Wpis z mikrobloga

@Xtreme2007: no bo do Krakowa przyjeżdża dużo studentow z Podkarpacia xDdd przecież wiem bo dużo takich osób poznałam. Jedyna współlokatorka która miałam, która latała co niedzielę do kościoła była z podkarpackiej wioski - ludzie ze wsi tak robią, dla nich to jest normą, oni innego życia nie znają, nie analizują czy było zindoktrynowani czy nie. Po prostu robią to samo co ojciec babka i prapabka.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007 w młodym, studenci, ludzie po studiach i do kościoła chodzi regularnie jedna osoba. Osobiście bywam w kościele kilka razy w roku i młodzi stanowią tak mały odłam że no. Nie bez powodu Polska idzie śladem Czech i obecnie jest najszybciej laicyzujacym się krajem w Europie
  • Odpowiedz
@Bellie: bede obrazac jak #!$%@? glupoty jak potluczona, udowodnilem ci ze nie masz pojecia o czym mowisz i jak okazalo sie, ze kosciol dla kobiet w potrzebie robi wiecej niz przyglupie feministki to sie zesralas na mietowo
  • Odpowiedz
Obyś miał dziecko z downem to.moze przestaniesz #!$%@?ć głupoty.


@Bellie: typowa lewica, nie wiesz nawet czy popieram te zmiane czy nie, ale powiedzialem tylko ze feministki nie robia nic w kwestii przytoczonej przez opa to cie zapiekla dupa, nara przyglupie
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Każdy kościół powinien być tak wymazany. Może wtedy ktoś by dostrzegł, że ludziom nie podoba się #!$%@? nosa kościoła do polityki. Kościół powinien być całkowicie niezależny od polityki i polityka od kościoła. Kropka.
  • Odpowiedz
@Bellie: Akurat kościół to kasę od Państwa przewala na inne rzeczy, domy samotnej matki czy inne caritasy prowadzą z reguły ze składek wiernych. Ale feministki też święte nie są i zasadniczo jak był "dobry" rząd trochę bardziej lewy to sypał kasą.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Takiej makabrycznej architektury jaka tam powstaje to nawet nie żal ;)
Jak tam procesja będzie wchodzić do tego kościoła? Jak będą wnosić trumnę? Jak będą wychodzić nowożeńcy? xD
  • Odpowiedz
@Xtreme2007:
5 minut na Wikipedii:
Feminoteka - "Od 2009 Feminoteka prowadzi Telefon Interwencji Kryzysowej, gdzie są udzielane bezpłatne porady prawne i psychologiczne dla kobiet, także transseksualnych, doświadczających przemocy fizycznej, psychicznej, ekonomicznej czy seksualnej."

Centrum Praw Kobiet - "Udziela porad psychologicznych kobietom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, również udzielane są porady psychologiczne kobietom będącym ofiarami przemocy ze strony męża lub partnera, ofiarom przestępstw na tle seksualnym oraz kobietom doświadczającym
  • Odpowiedz
@Bellie: ale #!$%@? to nie wierzę.
Katolicy zakladają stowarzyszenia fundacje jak wspomniany dom dając faktyczne schronienie.
Feministki zakladaja fundacje i stowarzyszenia żeby drukować swoje #!$%@? i dywagować czy kobiety z siurkami przyszytymi w Tajlandii to kobiety czy trans-srans.
Wlasnie o to chodzi, ze wiele instytucji koscielnych za panstwowe pieniadze + donatorów daje realną pomoc a feministki za otrzymane pieniadze drukują swoje wysrywy.
Nawet Hostel LGBT funduje im nowoczesny Rafael
  • Odpowiedz