Wpis z mikrobloga

@Czachaaa: zgarnął młody elektorat z parunastoprocentosym potencjałem który chce czegos innego niż znane z Tv PiS/po/PSL ale nie ma na tyle skrajnych lub wyrazistych poglądów żeby zagłosować na konfe/lewice. Ten który kiedyś zgarnął Palikot, który teraz zgarnie Holownia i który przy kolejnych wyborach zgarnie kolejna „nowa” mordeczka :) i tak to się będzie kręciło
  • Odpowiedz
  • 0
@Czachaaa Lubiłem oglądać program stacja PRL w którym opowiadał. No i miał mój głos A teraz żałuję że na niego zagłosowałem bo nie zrobił nic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Czachaaa: szczerze mówiąc porwał się z motyka na słońce... Ale wierzę że nie chciał źle. Sama się dziwiłam jak on nerwowo wytrzymuje z tą sejmową hołotą. Nerwy puszczają, a o obywateli którzy pluja jadem też walczyć się nie chce.
  • Odpowiedz
@MD_MDMA: racja, same ciołki głosowały na tego typa, z ramienia po wtedy starował pod inną partią ;D, żeby troszkę korwinowi zabrać elektoratu młodych kucy lub podstarzałych źrebiąt
  • Odpowiedz
@Czachaaa: Fenomenu tego typa, na szczęście będącego już dzisiaj wspomnieniem, nie jestem w stanie pojąć. Jednomandatowe okręgi wyborcze jako panaceum na wszelkie bolączki i rozbicie "systemu". Nieważne, że w innych krajach wszyscy - niezależnie od sympatii politycznych - na ten system narzekają (wrzućcie sobie hasło first past the post w wyszukiwarkę na reddicie), to przecież obowiązuje on także w wyborach do naszego senatu i zamiast go "odpartyjnić" doprowadził do sytuacji,
  • Odpowiedz