Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Zakładając że PiS się nie wycofa z tego zakazu to ciekawy jestem ilu singli popierających zakaz aborcji z powodu poważnego uszkodzenia płodu zastanowiło się skąd się weźmie kasa na pomoc tym upośledzonym dzieciom.

Już za kilka lat:
Chleb po 30 złotych, podatek od energii słonecznej (bo w końcu witamina D, więc człowiek zyskuje), bykowe dla bezdzietnych powyżej 15 roku życia (no bo już zdolny do rozmnażania to na co czekać), podatek od podatku...

Wszyscy się ze Stonogi śmiali jak mówił że będzie nas PiS ruchał...

#protest #stonoga #zalesie
  • 8
@0caffe: Z jakiego zakazu? I co PiS zmienił? Jakąś ustawę uchwalili w Sejmie? Ja nic o tym nie wiem.

Orzekał TK, w składzie wprawdzie kwestionowanym (ale tylko w zakresie 3 sędziów). Nawet jeżeli orzekałby w składzie niekwestionowanym przez nikogo, i tych 3 sędziów zagłosowałoby inaczej, to nadal uznałby ten przepis za niekonstytucyjny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZielonyMazak: a kto mówi że ja popieram socjal? Wręcz przeciwnie. Skoro będzie się rodziło więcej upośledzonych osób to ktoś się nimi będzie musiał zajmować. Rodzice przez to nie pójdą do pracy i będą musieli dostawać zasiłek. A skąd brać kasę na zasiłki jak nie z podatków?

Już wystarczająco dużo rozdają na 500+