Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
tak tylko wrzucę dla wszystkich płaczących i wrzucających posty z ruchu 8 gwiazd... Najeżdżających na PiS itd. Tak wyglądała frekwencja wg wieku w wyborach parlamentarnych w 2019, założę się, że połowa tych wszystkich krzyczących i płaczących na ulicach ludzi nie było na wyborach wtedy (pomijając te osoby które nie miały prawa wyborczego).
Do czego zmierzam, ustawa jest #!$%@? trzeba to przyznać ale dopóki młodzi ludzie nie zrozumieją, że wybory to nie tylko postawienie krzyżyka na byle kogo bo to nic nie zmieni lub zrobienia sobie zdjęcia na Instagram, że się oddało głos a co gorsza jak ktoś wrzuca zdjęcia że oddał nieważny głos... żenada...
Młodzi ludzie muszą zrozumieć to, że ich los i los przyszłych pokoleń jest w ich głosach...

Teraz jest już za późno na protesty, lepiej nie ryzykować zarażeniem :P

#polityka
#strajk
#polska
bulkaa - tak tylko wrzucę dla wszystkich płaczących i wrzucających posty z ruchu 8 gw...

źródło: comment_1603492453HVfcC7wnoj30Mh08G328Om.jpg

Pobierz
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bulkaa: dobrze, ale od czasu tych wyborów trochę minęło - frekwencja wśród młodych zawsze była #!$%@? ale juz podczas prezydenckich coś ruszyło do przodu. By byc sprawiedliwym powinieneś pokazać grafikę również z tamtych wyborów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Vigonath: to jest też jakiś punkt widzenia który ma sens, #!$%@? mnie również to że ludzie zamiast mobilizować się w dzień wyborów mają #!$%@? w to a potem wielki płacz i zdziwienie. No i oczywiście najwięcej mają do powiedzenia ci którzy nie byli na wyborach hehe cóż za ironia xD
założę się, że połowa tych wszystkich krzyczących i płaczących na ulicach ludzi nie było na wyborach wtedy


@bulkaa: zeby bylo jeszcze na kogo zaglosowac, byl kukiz, skonczyl jako najwiekszy beton pslowski, zaglosowalem na konfe bo chcialem powiewu swiezosci przynajmniej jesli idzie o mordy w sejmie, to #!$%@? stali sie przybudowka pislamu w najdebilniejszych ustawach
a tak w prezydenckich. Nie wiem, czy ten argument nie jest inwalidą


@SmellySocks: no nie wiem, ja na twoim wykresie widzeze starsi czesceij glosują, a to ze 70+ ma slaby wynik to jakis wyjatek. To że młodzi nei głosują to fakt. tak samo jest na zachodzie.