Wpis z mikrobloga

Przegranej połowie wykopu stanęła pała bo wreszcie te znienawidzone kobiety dostały za swoje. Kolejny dowód na to że te typy nie chcą wyjść ze swojej sytuacji a wystarczy im aby każdy miał tak samo źle.
Kraj może być #!$%@?, bynajmniej "Julki i Oskarki" mają za swoje!!111

#protest #protest #takaprawda #wykop #rozowepaski #aborcja
L3gion - Przegranej połowie wykopu stanęła pała bo wreszcie te znienawidzone kobiety ...

źródło: comment_1603483139Zb8HQkpYsC0oMFpgbo6q49.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

można starać się oszukiwać głowę wspomagając się psychotropami.


@przegrany_przegryw: To to polecałbym, żeby chciało się oddychać, jeść i pić. Jedyna droga do wyjścia z pułapki przegrywania to być jej świadom i naciskanie z całych sił żeby z niej wyjść. Zawsze się czegoś uczysz. Tylko najtrudniejsze jest poukładać to sobie w głowie tak, żeby się nie łamać i widzieć motywację.
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: To na pewno, ale mimo, że w społeczeństwie jako tako umiem się obracać, to czasami po prostu idąc ulicą czuję się skrajnie niekomfortowo, modlę się, żeby nikt się na mnie nie spoglądał i podobne temu odhyły. Nie jest to ciągły stan, dlatego nigdy poważnie nie zastanawiałem się nad fobią społeczną.
  • Odpowiedz
No to jak ruchała, to niech bierze odpowiedzialność i wychowuje ¯\(ツ)/¯


@Lucider5: ale nikt tu nie ma problemu z braniem odpowiedzialności, ilość samotnych matek wzrasta a nie spada by się martwić, że nie biorą. Wzrasta też ilość alimanciarzy w pierdlach więc nie wiem czy w dobrym miejscu szukasz winnych braku odpowiedzialności xD Facet też wie czym się kończy wkładanie i powinien mieć to na uwadze czy w razie wpadki stać
  • Odpowiedz
@PannaYa > Facet też wie czym się kończy wkładanie i powinien mieć to na uwadze czy w razie wpadki stać go na dalsze konsekwencje

Mogę powiedzieć to samo, niech laski się nie ruchają jak nie są gotowe na dziecko, a nie łażą na proaborcyjne marsze

tym bardziej ci zagorzali w braku potomstwa powinni się wycofać z rynku a nie bawić się aż nie trafia do pierdla, bo oni tylko bzykaja to
  • Odpowiedz
@Lucider5: uważam, że to w interesie obojga jest, by kobieta miała możliwość we wczesnym etapie zrezygnować z tego. Głupota jest ja zmuszać ekonomicznie by robiła to wbrew własnej woli, bo facet odpowiada tylko za to czy chce alimenty czy nie, a kobieta musi się borykać z tym czy będzie rodzić czy nie. No chyba, że nas jako obywateli stać na utrzymywanie wszystkich cudzych dzieci, to spoko, niech im robią.
  • Odpowiedz
@Lucider5:

dlaczego to tylko facet ma być karany np alementami bez możliwości ucieczki od odpowiedzialności? Tyle już razy widziałem komentarz na wykopie, najczęściej od różowej w stylu '' jak ruchał to niech bierze odpowiedzialność i placi''. No to jak ruchała, to niech bierze odpowiedzialność i wychowuje ¯\(ツ)/¯


Dlatego, że nie mamy aborcji na życzenie. Jeśli takowa się pojawi, chętnie poprę również aborcję prawną.
  • Odpowiedz