Wpis z mikrobloga

@przegrany_przegryw: Wy wy wy. Świat jest tak prosty gdy wbijesz sobie do głowy że wszyscy są przeciwko tobie.

Wtedy odwracaliście wzrok, albo przyklaskiwaliście.


A co miał robić przeciętny normik w szkole? Stanąć w obronie i tym samym zostać kolejną ofiarą? Ja miałem jednego przegrywa w klasie, zawsze starałem się z nim pogadać, postać gdy nikt inny nie chciał, wziąć do grupy, pooglądać coś co nagrał. Co może więcej niepełnoletni dzieciak? Mam
  • Odpowiedz
@L3gion i bardzo dobrze xd
A popieranie zakazu aborcji wynika głównie z tego, że to niesprawiedliwe, by tylko kobieta mogła uciekać od odpowiedzialności
  • Odpowiedz
popieranie zakazu aborcji wynika głównie z tego, że to niesprawiedliwe, by tylko kobieta mogła uciekać od odpowiedzialności

Co #!$%@?? Przy takiej liczbie samotnych matek i alimenciarzy w więzieniach możesz #!$%@?ć takie kocopoły? Chłop od zawsze miał łatwiej bo mógł #!$%@?ć i mieć #!$%@?, a dla takich jak Ty kobieta nie powinna mieć innego wyjścia i być karaną za to, że uprawiała seks. Gardzę.

@Lucider5:
  • Odpowiedz
@amazing-detective-slash-genius dlaczego to tylko facet ma być karany np alementami bez możliwości ucieczki od odpowiedzialności? Tyle już razy widziałem komentarz na wykopie, najczęściej od różowej w stylu '' jak ruchał to niech bierze odpowiedzialność i placi''. No to jak ruchała, to niech bierze odpowiedzialność i wychowuje ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
dawałeś przyzwolenie to jesteś współwinny.


Mam nadzieję że skoro tak oceniasz to sam stajesz w obronie, choćbyś był sam vs 5 sebów z nożem.

Pięknie się wybielasz, ale to w najważniejszym momencie cię nie było. Wtedy, gdy najbardziej cię potrzebował.


@przegrany_przegryw: Wybielam? Mówię jak było. W wieku nastoletnim każdy ma swój własny bagaż problemów a życie to nie film Marvela. To trochę jakbyś powiedział "No ok kupiłeś bezdomnemu ciepły posiłek ale
  • Odpowiedz
@Cayar: niemal wszyscy faceci uciekają od niepelnosprawnych dzieci, od normalnych zresztą też tylko trochę rzadziej.

Poród, zniszczone zdrowie (żylaki, nietrzymanie moczu, konsekwencje cesarki/porodu, wypadanie odbytu itp) , zrujnowany wyglad (najpierw nadwaga, potem rozstępy, celulit, wisząca skóra itp) zrujnowana psychika (kompleksy związane ze zmianą wyglądu, baby blus, depresja poporodowa, burza hormonalna), zrujnowane życie seksualne.

Mężczyźni cierpią DOKŁADNIE tak samo. Co za ślepak.
  • Odpowiedz