Wpis z mikrobloga

Przegranej połowie wykopu stanęła pała bo wreszcie te znienawidzone kobiety dostały za swoje. Kolejny dowód na to że te typy nie chcą wyjść ze swojej sytuacji a wystarczy im aby każdy miał tak samo źle.
Kraj może być #!$%@?, bynajmniej "Julki i Oskarki" mają za swoje!!111

#protest #protest #takaprawda #wykop #rozowepaski #aborcja
L3gion - Przegranej połowie wykopu stanęła pała bo wreszcie te znienawidzone kobiety ...

źródło: comment_1603483139Zb8HQkpYsC0oMFpgbo6q49.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przegrany_przegryw: Przegryw przegrywa, a wygryw wygrywa. Jest to głęboko zakorzeniony mechanizm nauroprzekaźników i hormonów w naszych organizmach. Mi wiele rzeczy w życiu nie wychodzi, wycofuję się przez to z życia i koło przegrywania się zamyka, bo nie tworzę okazji do wygrania. A rucham jak widzę w tym sens i laski się mną interesują, bo mam dobry ryj. Taki krótki przykład. Incel z kolei nie wzbudza zainteresowania, jest niejako ograniczony co
  • Odpowiedz
że znowu wszystkiemu winni są przegrywy, incele, blackpille, redpille, mizogini.

Wiesz, taki łatwy cel.


@przegrany_przegryw: ale gdzieś ty to wyczytał, gdzie jest napisane "zakaz aborcji eugenicznej to wina przegrywów z wykopu"? Przecież nikt nikogo nie obarcza winą, jedynie stwierdza fakt, prezentuje jak wygląda obecna sytuacja.
  • Odpowiedz
wszędzie to wyczytałem? Cały wypok krzyczy, że to ich wina?


@przegrany_przegryw: Zacytuj mi dokładny fragment wypowiedzi OP, na podstawie którego wysnułeś takie wnioski. I przestań wylewać z siebie frustrację, tylko trzymaj się tematu.
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: no to jesteś w celibacie z własnego wyboru, być może. Należy się zastanowić, czy ta fobia to nie jest dla ciebie "przegryw". Nawiązując do terminów w poście - zależy też w jakim kontekście użyłeś. Domyślałem się kontekstu bardziej pasującego do incel. Bo bez problemu można być wykopowym przegrywem a nie czuć nienawiści do kobiet, a będąc incelem zdarza się to zdecydowanie częściej. Dodatkowo zauważyłem uprzednio tutaj, że wiecznie miesza
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: Dobra, pytam ostatni raz, bo widze, że dyskusja z tobą jest bezowocna: gdzie jest napisane, że wyrok TK jest winą przegrywów z wykopa? Przy czym zaznaczam, to zdanie nie jest równoznaczne z moim:

Przegranej połowie wykopu stanęła pała


A jeżeli uważasz inaczej, to uzasadnij proszę jakim cudem to zdanie obarcza kogokolwiek winą.

No i co z tego, że jest napisane na rysunku? Jest tam też pis i konfederacja, to
  • Odpowiedz
a może naucz się poprawnie zadawać pytania?

Teraz pierwszy raz zadałaś poprawnie pytanie.


Aleś ty śmieszny xDD Pierwsze pytanie:

gdzie jest napisane "zakaz aborcji eugenicznej to wina przegrywów z wykopu"?
  • Odpowiedz