Wpis z mikrobloga

@cus_: No to jest skirwysyństwo, na swoje nieszczescie widziałem taki płód i zryło mi to banię. dziecko obarczone takimi wadami jedyne co bedzie czuło w swoim kilkugodzinnym/dniowym zyciu to cierpienie, rodzice znacznie dluzej. Nieetyczne jest nie przeprowadzenie aborcji w takiej sytuacji, zarowno z punktu widzenia rodzicow jak i lekarza.
  • Odpowiedz
@LewCyzud No przecież cały czas rozprawiamy na temat niepełnosprawnego dziecka / uszkodzonego płodu, tak jak OP zamieścił w jpg,

Spłyciłeś swoją odpowiedz do mojego komentarza do poziomu
„Jest działanie, jest skutek”
„Ruchałeś się, to miej bachora”
  • Odpowiedz
@cus_: Jednak ja nie traktuje tego wyroku jako prawa, ktore od teraz bedzie obowiazywac. To nie o to w tym chodzi. Pis wygrało. Chcialo wprowadzic swoje zapisy do konstytucji (w innym temacie), ale wtedy nikt nie chcial zmieniac konstytucji, a dzisiaj? Dzisiaj wszyscy chcą i pis dogada sie tak z opozycja ze przejdzie poprawka liberalizujaca w jakims stopniu aborcje do konstytucji, ale pod warunkiem, ze ich przepisy tez wejdą. A
  • Odpowiedz
@Haryxd: Tak chodzi o odpowiedzialnosc. Zaszlas w ciaze, dziecko jest zdrowe to nalezy sie mu ochrona jego zycia, szczegolnie jak bije mu serce. Po urodzeniu rodzice maja obowiazek sie nim zajmowac jesli nie chca zawsze moga go oddac i najlepiej lozyc na niego. Proste jak budowa cepa.
Co do kradziezy to nie chodzilo mi o batoniki czy inne skutery a prawdziwe wały, ktore robią bogaci. Jakos miko kasy kradną i
  • Odpowiedz