Wpis z mikrobloga

@Marakuja ja serio pisze - Koriwn też się zmienił trochę poglądami przez te wszystkie lata - był o wiele większym darwinista społecznym przykładowo.

RN to był kiedyś zlepek wszystkiego od narodowej bolszewii specyficznych piłsudczyków aż po narodowych zwolenników ekonomicznej szkoły krakowskiej a teraz zostali tylko ludzie utożsamiający się z dawna endecja.
tak jak korwin byl uprowcem i teraz przeksztalcil sie w korwina ;)


@Marakuja: narodowcy dzielą się na kilka ugrupowań, często mających ze sobą niewiele wspólnego. Są narodowcy odwołujący się do tradycji narodowej demokracji, czyli takie Bosaki i Winnickie. Mamy narodowych radykałów (ONR), którzy prezentują poglądy bliskie faszyzmowi. Mamy też narodowców neopogańskich, którzy na w przeciwieństwie do pozostałych uważają chrześcijaństwo za gówno. A w gronie tych narodowców neopogańskich wyróżnić można jeszcze ruch
@albo_wutka_albo_buk: ja mam zdjęcie z korwinem z 2015 roku przed wyborami do sejmu, pierwszy raz głosowałem w swoim życiu na wybory EP, oczywiście na KNP ( ͡° ͜ʖ ͡°). 19/20 głosowałem na KO i Trzaska w 1. i 2. turze. uważasz to za jakąś historię sci-fi? xD
@albo_wutka_albo_buk ale Ty głupi jesteś. Co Cie dziwi w tym że ktoś głosował na KNP bo podatki, a teraz już nie chce głosować na konfe bo widzi szuryzm covidowy, szczepionkowy, aborcyjny, 5g, itd? Nieprawdopodobne? Tak tak, na pewno przebrana neuropa. ( ͡º ͜ʖ͡º) jebnij się w łeb