Wpis z mikrobloga

Miał się Sławek zaopiekować szkolną wraz ze swoimi cichymi bohaterami.
Oto podsumowanie
Pedro spierdzielony ze stanowiska
- Konon uziemiony w szpitalu
- Nikt nie wie co naprawdę Knurowi dolega
- Azorek zaginął
- zdewastowany plot i okno. Z trudnym bólem udało się zorganizować plastikowego okna
- Major w belwederze kira jestesmy o krok od pozaru.
Kanal konona mleczny czlowiek jednak nie jest kanalem Konona.
- mamy upiorną realistyczną wersję Truman show... chciałbym żeby był to żart. Kamery inwigilacja, wykorzystywanie niepoczytalnosc niepelnosprawnych ludzi.... brzydze się.
Jacuś pracuje nie ma czasu
Sradek nie poczuwa się by jakoś Kononowi zapewnić godną opiekę po wyjsciu ze szpitala.
Powtarzam jeszcze raz: do Kamer Sławek potrafi przekonać strusia , ale już do chociazby zorganizowanie lajta na ekipe sprzatajaca ktora ogarnela by bajzel w szkolnej czy zrobienia malego remontu chęci ze strony Sławka brak.
Już nie wspomnę o obiecanych przez Sławka dwóch wersalek.
Taka to miała być ta lepsza szkolna bez pedra 207?
Zamiast Slawek naprawiac szkolną niszczy.
#patostreamy
#kononowicz
  • 9
@Towarzysz_Sobaka: Nie bronię Sławka bo ma swoje za uszami ale:
Pedro sam się sp.ł ze stanowiska, przecież nie chce mieć z Kononem nic wspólnego.
To że Konon w szpitalu też nie Es wina, Knur wie co mu dolega.
Dobrze że zabrał ktoś Azora.
Dewastacje to też nie Es wina.
Tak samo jak kiranie Majora.
Jedynie te kamery to jego wina.
Co do reszty to przecież wiadome że on jest "opiekunem" Strusia,
@dizel81: A ja dalej stoje przy swoim.
To Slawek swoimi akcjami doprowadził do tego, że ma monopol na szkolnej. To slawek ingeruje w szkolna niszczyc nia. To slawek, wyszedl z inicjatywa pomocy dla Konona bo ponoc jest w stanie zrobic to lepiej niz pedro.
Wepchnął się tam gdzie nikt go nie chcuał? To niech bierze odpowiedzialnosc.
Nie broncie rudego , nikt go przeciez na szkolnej nie chce
@Towarzysz_Sobaka: Ja go nie bronię, ale chcę być obiektywny, nie wszystko co się dzieje na Szkolnej jest winą Cottona.
Nawet jeśli się zaoferował w czymś pomóc to wierzysz mu? Ja wcale, on tylko pomaga Szczurowi, a tak naprawdę sobie.
Tam nikt na Szkolnej nic nie zrobi z dobroci serca, gdyby nie było Cottona to kto inny by miał piecze nad nimi. Tak to już jest:)
A Szkolna i tak się sama