Wpis z mikrobloga

@Waniv: tak, podpisujesz umowę normalnie, z tymi bzdurami. Zauważ, żę na umowie masz wpisane coś w styłu "czas trwania umowy 2 lata, czas nieokreślony". Ten fikołek oznacza, że umowa na kradzież Twoich pieniędzy jest tylko na 2 lata, a 'druga' umowa na prąd jest bezterminowa. Masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość. Ja zrezygnowałem telefonicznie i się udało. Chociaż po 2 miesiącach miałem jakieś dziwne opłaty i składałem
  • Odpowiedz
@NiedzielnyMirek: sęk w tym, że chodzi o mieszkanie deweloperskie, więc chce zawrzeć umowę na zwykle G11 bez tych dodatkowych bonusów. Strona internetowa mi na to nie pozwala, umowilem sie na wizyte w biurze i zastanawiam się jak to w praktyce wyglada. Czy stawiaja opór przed podpisaniem takiej umowy i czy w ogole jest to realne.
  • Odpowiedz
@Waniv: ani przez neta, a ani przez telefon nie da sie zawrzeć zwykłej G11. Wydaje mi się, że są zobowiązani prawnie do świadczenia takich usług, ale to spółki państwowe, a PiS ma wszytko i wszytkich głeboko gdzieś więc nie wiem czy Ci się uda. Próbuj
  • Odpowiedz
@Waniv: Zrób z tego linka i się przekonasz. To jest inny link niż wchodząc przez główna stronę. Inaczej nie dostaniesz G11, no ale skoro chcesz przepłacać to nie próbuj...
  • Odpowiedz
@Waniv: podpisywałem umowę w salonie, bodajże w Galerii Przymorze, no i nie było problemu. Powiedziałem że chcę G11 bez dodatków i bezproblemowo mi podpisali. Jak ktoś dał sobie wciskać coś czego nie chciał, to jest #!$%@? i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GKC__: super dzięki za informacje

@darkdancerr: pisałem wyżej, że dokładnie z tego linka próbowałem i nie mam obecnie możliwości wybrania samego g11. Na samym koncu i tak formularz mnie zmusza do wybrania pakietu
  • Odpowiedz
@Supaplex: Prawidłowy, jak przeklikasz tam dwie strony to zobaczysz, że to jest ten sam link co Twój. Z głównej strony też można wejść, wystarczy wejść przez link w stopce strony "Taryfa Energa-Obrót".
  • Odpowiedz
@Waniv: Musisz iść do punktu obsługi w OBC, to jest ich punkt "extra" i nie widocznie tam nie obowiązują ich plany sprzedażowe tak surowe jak gdzie indziej. Nigdzie indziej nie ma szansy. Jak dale nie będą chcieli to powołaj się, że chcesz umowę zgodną z taryfą zatwierdzoną przez prezesa URE. Podobno to działa (info z 1 ręki).
  • Odpowiedz