Wpis z mikrobloga

@Neubert: Dobrze, że lekarz, który Cię badał nie stwierdził podejrzenia choroby, bo mógłbyś tego nie pisać. Tak jak 1000 osób rocznie nie może nic napisać ani powiedzieć.
Dobrze, że lekarz, który Cię badał nie stwierdził podejrzenia choroby, bo mógłbyś tego nie pisać. Tak jak 1000 osób rocznie nie może nic napisać ani powiedzieć.


@Cayar: A co w wypadku kiedy lekarz, stwierdzi jakąś straszną deformacje płodu?
Tak, jasne, bo media nie mają o czym pisać tylko o tym, że Janinie Kowalskiej urodziło się dziecko z wadami. I owszem, nie słychać. Bo takie płody się usuwa, a nie zmusza kobietę do donoszenia tego.

Wyłącz antychoice'ową propagandę, włącz myślenie. Już pomijam fakt, że jako facet guzik nie masz prawa do decyzji o ciele kobiety, tak jak żadna kobieta nie ma prawa decydować o twoim.
ament. A najbardziej #!$%@? w dupe Dziamborowi, bo miał być rozsądny.


@iAmTS: też tak do niedawna myślałem. Tylko kurde, kto rozsądny siedziałby w jednym klubie z Korwinem, Bosakiem, Sośnierzem, Berkowiczem, Winnickim czy Braunem? Dziambor to musi być taki sam dzban, tylko publicznie tego nie pokazuje, bo stara sie pokazać siebie jako tego fajnego
@wielooczek: xD Ja w razie czego do Czech pojade więc conajwyżej ty możesz #!$%@?ć. Przez takich zjebów nigdy nie chciałem mieć nic do czynienia ze środowiskami lewicowymi i unikałem wszelkich ich manifestacji. Idee może słuszne ale ludzie gówniani.
@Neubert: xd wy to macie syfilis umysłowy. Sprawdzcie ktp niemal zawsze glosuje razem z pisem ot tak prosze panstwa jest to koalicja pisu i partii razem. Konfa a pis to jak ogien i woda. Jesli szukac pisowi koalicjantów to na lewicy