Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wiem, co takiego mają w sobie tatuaże, ale już od paru ładnych lat chodzi za mną myśl, żeby się wytatuować, mimo że z czysto racjonalnego punktu widzenia wciąż uważam #tatuaze za słabe pod niemal każdym względem w dłuższej perspektywie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dochodzę do wniosku, że dużo bardziej niż posiadanie wzoru na skórze kręci mnie chęć zasmakowania całej otoczki związanej z dziaraniem - projektowaniem wzoru, procesem tatuowania, doświadczeniem tego bólu, potem gojeniem i pielęgnacją tatuażu różnymi kremami itp. i samą świadomością, że noszę na ciele coś trwałego. Ma albo miał ktoś z Was podobnie? Jakie macie do tego podejście? Pozostajecie w takich sytuacjach racjonalistami czy pozwalacie sobie na odrobinę szaleństwa i świadomie robicie to, co uważacie za nie do końca mądre? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tatuaze #przemyslenia ♯psychologia ♯modadamska ♯modameska #jakzyc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f90c20bc53de577b9aae750
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

Masz jakiś tatuaż?

  • Tak. 35.4% (56)
  • Nie mam, ale planuję sobie zrobić. 21.5% (34)
  • Nie mam i nie chcę mieć. 43.0% (68)

Oddanych głosów: 158

  • 11
@Clint_Westwood no stary, daj spokój. Nie możesz tak generalizować, nie chce robić gownoburzy bo za stary na to jestem, ale wydaje mi się że przesadzasz. Wiadomo, małolaty z JP i Andżeliki z tribalem na dupie to patola(zazwyczaj) . Ale dorośli ludzie, dojrzali to inna gadką. Sam mam tatuaż, zrobiony kilka lat temu, który ma dla mnie olbrzymie znaczenie, każe mi pamiętać o pewnych wydarzeniach w życiu. Mam firmę, rodzinę, dwójkę dzieci i