Wpis z mikrobloga

Jaka mysz przewodowa do kwoty 200zł oraz jaka podkładka pod dany model myszki. Czasami gram w gry, w większości czasu korzystam z przeglądarki, sporo działam w exelu i korzystam z programów jak adobe premiere. Mysz podłączona będzie do laptopa
#komputery #elektronika #pytanie #zakupy #laptopy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emdey: to mysz bezprzewodowa a pisałem że potrzebuję przewodowej. Mniejsza z tym będzie odbiegać działaniem od przewodowej w podobnym budżecie
  • Odpowiedz
@emdey: jasne spoko trochę fajnie jakbyś mnie naprostował jeśli masz taką wiedzę. Ostatni raz jak kupowałem mysz było to jakieś 2 lata temu i panowało stwierdzenie że o wiele lepsza jest przewodowa gdyż mniej waży, w tej samej cenie będzie lepsza
  • Odpowiedz
Sorry, założyłem że w 2020 już nikt nie używa przewodowych. My bad. Można wiedzieć czemu chcesz przewodową?


@emdey: Zdziwisz się, ale bezprzewodowego G700 używałem długo z podpiętym przewodem - bo się do takiego poruszania i oporu myszki przyzwyczaiłem.

P.S. CO do myszek: Mam G402 i jest dla mnie trochę za niska.
  • Odpowiedz
@bialy100k: No ok ale to dalej twoje prywatne preferencje. Ciężko z tym dyskutować. ;)
Ja znowu nienawidzę kabli, bo przy graniu po prostu przeszkadzają. Skoro w jakości nie ma różnicy przy dobrej bezprzewodowej myszce, to po co sobie utrudniać życie.
  • Odpowiedz