Wpis z mikrobloga

@franek13: wiesz, jak Twoj nigdy nie miał nic na grzbiecie, to tak, będzie starał się to zdjąć, podobnie z butami dla psa, ale da się do tego przyzwyczaić. Zakładasz takie cudo na początku puste, smakołyki w kieszeń i wyłazisz na spacer. Po chwili powinien zapomnieć, że coś ma.
  • Odpowiedz
@slane: dlaczego psów nie lubisz? One są zajebiste. Na prawdę powiedzenie, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka nie wzięło się znikąd.
  • Odpowiedz
@zuraw84: Btw gdzie jezdzisz? Jak ostatnio jechałem w Tatry bądź góry świętokrzyskie to wszędzie zakaz psów. Oczywiście potem jadę i jest od ch psów. Masz jakieś polecone miejscówki na takie wycieczki?
  • Odpowiedz
@advac: poszukaj na fb grupy: 'Border Collie. Polska FCI/ ISDS'
opisz co chcesz robić z takim psem, to na pewno coś Ci polecą
hodowczyni tego psa już niestety nie ma hodowli.
  • Odpowiedz
@zuraw84: Świetny pies!

Ale pamiętaj, że najcięższe rzeczy pakuj nad łopatkami psa, a te lekkie pakuje na odcinku lędźwiowym, albo najlepiej wcale.
Bagaż powinien być rozłożony równomiernie po obu stronach bo będzie dochodziło do obracania się szelek.

No i taki max obciążenia to 25-30% masy ciała. Zalecam max 17-20% obciążenia masy ciała.

Ja szyje takie plecaki ( ͡° ͜ʖ ͡°) możesz poczytać moje FAQ jak trenować z
  • Odpowiedz
@abell: od razu widać, że trafił się specjalista/tka!
Tu i na FB parę osób pytało, czy nie znam kogoś od szelek oraz czy wiem, jak psa do nich przyzwyczaić, to podeślę linka do Twojej strony.

Może też się skuszę na jakieś szelki, ale na razie potestuję te.
dzięki
  • Odpowiedz