Wpis z mikrobloga

@pawel_je: jakby mnie było stać na lepsze to bym kupił lepsze XD. co trzeba mieć w głowie żeby dawać #!$%@? o ekskluzywność, liczy się to jak się będziemy bawić. a znalazłem w paczce cheetos ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@jakuzii: Mogen David winogronowe, czerwone.
Ok. 20 zł, naprawdę smaczne winogrona, których aromat będziesz czuł jeszcze na kiblu następnego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam pijam półwytrawne, albo wytrawne, ale jakbym miał wybrać słodkie/półsłodkie, to postawiłbym na Mogena.
@jakuzii: w sumie to ja polecam NIE brać otwieracza xD Zawsze to zaimponujesz przyszłej pannie otwierając wino bez korkociągu. Raz tak otwierałem z Sylwią którą pozdrawiam bo czyta czasem moje wysrywy xD o Wawel.
Podchodzisz do najlepiej ceglanego muru by komuś tynku nie ubrudzic/poniszczyć zdejmujesz buta wkładasz do niego wino i waliszbutem o ściane - but jest po to by butelka nie pękła. Przez to uderzenie ciśnienei rośnie w środku i
@jakuzii Słodkie alkohole są problematyczne, bardzo szybko zamulają, bardzo szybko zaczynają ciężko wchodzić i gdy jesteś już lekko pijany to naprawdę ciężko dobić w siebie kolejną porcję takiego lepkiego cukru. Najlepiej pijalne zawsze będą alkohole bardziej wytrawne, a nie takie syropy. Spróbujcie sobie win półsłodkich albo półwytrawnych, najlepiej czerwonych albo owocowych (białego nie lubię), warto się przestawić na mniej słodkie alkohole gdy człowiek dorasta. Generalnie obojętnie jaka marka wina, w Lidlu za