Wpis z mikrobloga

Ech, ta gra ma to co wkurzało mnie w grach i filmach od dziecka, czyli nastoletnie dziewczynki po 165 cm wzrostu totalnie anihilują w walce wręcz dorosłych gości po 185 cm i 95 kg wagi xD

Rozumiem jeśli takie motywy są w jakichś japońskich grach w stylu mangowym albo w innych absurdalnych settingach typu Mortal Kombat, ale The Last od Us 2 od samego początku robi z siebie ultra realistyczną produkcję (przynajmniej scenariuszowo) z wiarygodnym uniwersum.

Generalnie poza tym faktem, ten scenariusz i to uniwersum są takie kurna dziurawe i niewiarygodne... Absurdalna scena goni absurdalną scenę. A i tak przeciętny akcyjniak z archaiczną rozgrywką i solidnym wykonaniem technicznym był ogłaszany najlepszą grą dekady...

#gry #konsole #ps4 #tlou2 #gorzkiezale
Pobierz T.....i - Ech, ta gra ma to co wkurzało mnie w grach i filmach od dziecka, czyli nast...
źródło: comment_1603214268vOpoVTj1nNzcE4zFFYJBAB.jpg
  • 10
@camos: @Trybun_Plebejski: ja chciałem zwrócić uwagę ze „solidnie” to za mało powiedziane, majstersztyk jeśli chodzi o dźwięk, grafikę, animacje, szczegóły. A tu „meh solidnie”

Odpaliłem np teraz days gone po przejściu tlou2 i to jest niebo a ziemia (co nie oznacza ze DG jest jakieś tragiczne - większość błędów poprawiono)
@Czarny1337 No tak to napisałeś, że nie wiadomo o co ci w ogóle chodzi xD Moim zdaniem porządne wykonanie gry pod względem technicznym nie jest jakimś szczególnym plusem i podwyższeniem ogólnej oceny gry, a tylko brakiem minusów, działające technikalia nie naprawią słabego i nudnego gameplayu, za to nawet dobry gameplay może być rozwalony bugami i szeroko pojętym drewnem.