Wpis z mikrobloga

Ludzie się gimnastykują przerabianiem piecy elektrycznych za 500zł, ci bardziej pitcojedliwi iwestują w piece za 3500 i nagle pojawia się on... Mirek któremu nikt nie powiedział, że inaczej się nie da i u----ł piec za 20zł XDDDDD
Typowe mirko jest typowe.
#pizza #gotujzwykopem #bojowkapiekarska #diy #spryciarzepl #budujzwykopem
b.....k - Ludzie się gimnastykują przerabianiem piecy elektrycznych za 500zł, ci bard...

źródło: comment_1603197393NcofaUd16VImaeWVdlOfWd.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PaulKirszner: dokładnie o tym samym pomyślałem - przecież tam jako wypełniacz ładuje się dosłownie każdy gruz, w którym może być wszystko razem z azbestem XD Ile było produktów uważanych za bezpieczne do kontaktu z żywnością i po jakimś czasie się okazywało "o cholera, chyba jednak nie", a tutaj mówimy o PŁYCIE CHODNIKOWEJ. No ja też bym z tego placka nie zjadł - jakbym miał coś takiego wymurować to to tylko
  • Odpowiedz
a gdzie jesteś w Belgii i czy te grupy są przypadkiem po angielsku?;)


@wykopowy_brukselek: nope - po niderlandzku. Pizza Lovers Benelux (na razie trochę raczkuje, ale są fajne wpisy, holenderskie cebulaki do jakiegoś piecyka z Blokkera dodają palnik od Ooni XD), De Zuurdesem Club i jeszcze chyba ze dwie mniejsze. Generalnie dzięki nim przekonałem się trochę do tego holenderskiego "wacianego" chleba XD
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: polecam - bełkoczą jeszcze gorzej niż na południu jak mówią po flamandzku, ale za to mają ścieżki rowerowe w przeciwieństwie do tych barbarzyńców z południa ( ͡º ͜ʖ͡º) Kom manneke!
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: no domyślam się, że po prostu zmienisz "stronę" Brukseli, a nie że się do Antwerpii wyprowadzisz ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak w przyszłym roku się uporam z kuchnią to też może wstawię trochę większą mieszarkę i będę się z kimś dzielił wypiekami, ale na pewno nie na taką skalę jak ty.
  • Odpowiedz
W Brukseli niestyty muszę być mistrzem piekwrnictwa z Polski;(


@wykopowy_brukselek: to jest komedia po prostu, podobnie jest w Niemczech w wielu branżach, licencję albo szkołę trzeba mieć dosłownie na wszystko, a na Polskę narzekają ( ͡º ͜ʖ͡º) I to nie jest taka licencja czy szkoła, którą się w dwa tygodnie zrobi za €500.
  • Odpowiedz