Wpis z mikrobloga

właśnie będę jadł śniadanie ryba szprot w pomidorach ser pokruszyłem, był Jacek oddałem pieniądze kupił papierosy, na obiad będę robił spaghetti, ja pokazuję swoje życie, niejedna osoba by tak chciała spożywać, dziś będę czyścił bramę będzie malowana, jak przyjedzie ze szpitala powie to nie moja chata, drzewa węgla przyniosę, pisała Asia biała dama 3 godziny spałem przez ciebie cholera jasna, a wy gadacie na mnie nie wiem jakie rzeczy, mylicie się nie wiecie a gadacie, (gada o wirusie), trzeba dbać o siebie, spaghetti zrobię miękka kiełbasa musi być cebulka, może Asia będzie moją dziewczyną, przyjedzie to się okaże, Sławek mi wyśle dla Jacka ankietę na komputer, a może ty ogłoś przydałby się lepszy, jak kupię to nie będę go rozpakowywał trzeba ustawić będzie lepsza jakość, o ryba zdrowa pływa po wodzie z żółtym serem hehehe, weź tu śpij jak kobieta pragnie mieć męża, jak usłyszy to zaczerwieni się, jak człowiek się zmienia to inaczej ludzie traktują, wcześniej sami widzieliście, ładnie dom wygląda zaskoczenie będzie miał Krzysztof, mały remoncik się wykonało niech zobaczy, Asia będzie moją (kicha) obudziła się i myśli, na razie jest najbliższą osobą w moim życiu, jeszcze do niczego nie doszło ale ma pragnienie, może przyszedł ten czas dla niej i dla mnie że trzeba zacząć myśleć inaczej, powiedziała chce kupić mieszkanie, życzę rozsądku i pogody ducha, dziękuję że zaczęliście mnie szanować, nie nagrywałem chciałem odpocząć pomodlić się, dobrego dnia
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - właśnie będę jadł śniadanie ryba szprot w pomidorach ser pokruszyłem, był J...

źródło: comment_16031755799vLYCpCN2UIqz9yauXXFcg.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@InspektorNadzoru: Najlepsze jest to że możesz sobie napisać w tej transkrypcji co chcesz bo ja i tak wolę uwierzyć ci na słowo niż weryfikować te brednie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szanuje za wytrwałość
  • Odpowiedz
może by struś zaczął pisać jakieś całe te: opowiadania erotyczne, równie idiotycznie brzmi
ale on alfabeta
  • Odpowiedz