Wpis z mikrobloga

@Man_of_Gx: Ojojo... osmielam sie nie zgodzic.

A mialem ich troche. Shovel mnie co prawda ominal (jezdza koledzy), ale tak naprawde pierwszy normalny (nie ma startow i tak do japonskich) piec to 103 calowy twin cam od ~2011 roku. Cala reszta ma swoje (mocno za uszami) Te po ~2017 podobno petarda, ale to mnie jeszcze nie stac.
@Man_of_Gx: Aaaa... i to tylko mowie o silniku. Jakos calej reszty jest wciaz... hm... dyskusyjna. Lakiery, spasowanie, jakosc elementow. Blotnik potrafi nie pasowac z jednego do drugiego. Dlugo bym mogl o tym pisac.

Ma swoj styl, swoja ideologie i swoich wyznawcow

@Ignacy_Loyola: Kup sobie jakiegos road kinga na twincamie, reszta ogarniesz akcesoriami z custom chroma i pokrewnych. Chinski klon daymakera + pare ledowych dodatkow i elo.
@bigger: Ja tam se jednym kilka dni polatałem (2,5 kkm w 3 dni) ale mój znajomy grzebie hadecję roczniki tak od 1920 dla niego Shovel to Panie hajtech :-) i twierdzi że twincam to był przełom a już parę lat wcześniej HD zaczął standaryzować swoje wyroby czyli dany rocznik składał z jednakowych podzespołów.
A te drobne problemy o których piszesz, no cóż, tradycja zobowiązuje :-) ale i tak w porównaniu z