Wpis z mikrobloga

Robił ktoś test na przeciwciała #covid19 ?
Ten, który wykazuje czy już się przeszło to gowno.

Chodzi mi o to czy uważacie, ze ma to sens - tzn. Czy wyniki są na tyle jednoznaczne, ze pokażą - tak na 99% przeszedłeś, albo nie przeszedłeś tego dziadostwa.

Pytam, bo wiem, ze opiera się to o IGM i IGG, a jak na #borelioza robiłem to miałem tak niejednoznaczny wynik, ze kazdy lekarz interpretował to po swojemu.

Wiec zastanawiam się czy jest sens te ponad 200pln wydawać żeby mieć święty spokoj

#kiciochpyta #koronawirus #pytaniedoeksperta #pytanie #lekarz #choroby
  • 18
@chozi: czytałem trochę o tym i niby były legit, natomiast zadałem sobie jedno kluczowe pytanie.
Co mi da wynik? Bo według mnie nic nie zmieni w moim życiu i szkoda 200zł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TypowyXD: @chozi:
Jedyne co to daje to możliwość oddawania osocza dla potrzebujących w sytuacji gdy poziom przeciwciał jest jeszcze na wysokim poziomie. Poza tym ozdrowiency nie są wyłączeni z ograniczeń więc nic się nie zmieni.
No chyba że da trochę komfortu psychicznego.
@TypowyXD: To już ci mówię, co zmieniłby w moim życiu. Gdybym miał przeciwciała, to wiedziałbym ze jestem w stanie przejść to bardzo łagodnie. A po moich 2 operacjach serca to zbawienna nowina!

@OlekAleksander przypadkowo usunąłem
@vateras131: no nie daje komfortu. Są różne szczepy tego syfu i można się zarazić raz jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°) A osobiście gardzę systemem badań w Polsce. Robisz test prywatnie i wynik pozytywny? Kwarantanna bo prywatna firma przekazuje twoje dane, natomiast zwrotu kasy za test nie dostaniesz, Kraj z piasku i piaskowca tyle mogę powiedzieć.
@OlekAleksander: Pewnie, że nie ma żadnej. Ale na logikę rzecz biorąc, wydawało by się, że jak raz przejdziesz łagodnie i nie zniszczy ci to organizmu to za drugim razem powinno być podobnie.