Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

Przypominam, że dziś nie zrobimy zakupów ponieważ narodowo - świętojebliwe komuchy zabroniły działalności sieciom spożywczym. Dzień możecie poświęcić dla swojej rodziny lub udać się na mszę. Jeżeli nie macie rodziny istnieje ryzyko, że swoją ideologią singla szkodzicie Polsce.
Przypominam też, że w tygodniu zakupy również będą utrudnione w związku z obostrzeniami i limitem osób w sklepie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #zakazhandlu #preczzkomuna
  • 211
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dingo2323: Narzeczona niech sobie inną pracę ogarnie skoro nie mogliście się spotykać. Poza tym skoro tylko w niedzielę masz dla niej czas, to świetny z Ciebie „narzeczony” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FlatEric: takie osoby jak ty mają tę dziwną i obrzydliwą skłonność do utwierdzania się w przekonaniu, że są najwaźniejsi na świecie, a ich praca jest błogosłwieństwem dla innych i z tytułu wykonywanego zawodu należy wam się wszystko. a prawda jest taka, że nawet jakby znów otworzyli sklepy w niedzielę, to zacząłby się płacz, że np. JAK TO, MOJA BIEDRONKA NIE JEST JUŻ OTWARTA DO PÓŁNOCY WE WTOREK? SKANDAL! PRZYWRÓĆCIE DŁUGOOTWARTE
  • Odpowiedz
właśnie nie jestem niewolnikiem. Przeznaczam niedzielę na coś innego a nie zakupy.


@dingo2323: Nie przeznaczasz na zakupy bo NIE MOŻESZ. Twój właściciel ci zabronił.
Niewolnikiem nie jesteś, jeśli sam dokonujesz wyboru co chcesz robić i to robisz. Teraz tego nie możesz.
  • Odpowiedz
@CoJaNaTo: wtedy miałem tylko w weekendy poniewaz #!$%@?łem po 12 godzin żebyśmy mogli zamieszkac razem. Pracowała chwilowo w handlu kolego żeby zarobić na studia bo rodzice nie srali kasą ;)
  • Odpowiedz
@dingo2323: chyba nie rozumiesz definicji wolności xD
Nie ma znaczenia czy chcesz, czy nie chcesz. Masz opcje, czyli twoje życie zależy od ciebie.
W twoim wypadku jest bez różnicy co chcesz robić, bo i tak nie masz opcji żeby robić coś innego. I jeszcze cię to cieszy, więc tym bardziej właściciel jest z ciebie zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@dingo2323: ale Ty fikołki #!$%@? xD

mam automatyczne bezpieczniki ziomek. Poza tym mam dwie lodówki

Fajnie, że się pochwaliłeś, ale był to przykład czysto teoretyczny, nikogo nie obchodzi ile masz lodówek.

Moja narzeczona pracowała w handlu i jedną niedzielę w miesiącu miała wolną.... Nie mieliśmy się nawet
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska

takie osoby jak ty mają tę dziwną i obrzydliwą skłonność do utwierdzania się w przekonaniu, że są najwaźniejsi na świecie, a ich praca jest błogosłwieństwem dla innych i z tytułu wykonywanego zawodu należy wam się wszystko. a prawda jest taka, że nawet jakby znów otworzyli sklepy w niedzielę, to zacząłby się płacz, że np. JAK TO, MOJA BIEDRONKA NIE JEST JUŻ OTWARTA DO PÓŁNOCY WE WTOREK? SKANDAL! PRZYWRÓĆCIE DŁUGOOTWARTE BIEDRONKI.
  • Odpowiedz
@dingo2323 Wolnym czyniłaby Cię możliwość robienia tych zakupów kiedy chcesz. W tej chwili jest to niemożliwe, bo w niedzielę zamknięte, w tygodniu 10-12 dla tetryków. I nie, jak sklepy są otwarte to nie ma obowiązku chodzenia do nich, ale jeżeli ktoś lubił robić zakupy w niedzielę i mu zabroniono to to nie jest wolność.
  • Odpowiedz