Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

Przypominam, że dziś nie zrobimy zakupów ponieważ narodowo - świętojebliwe komuchy zabroniły działalności sieciom spożywczym. Dzień możecie poświęcić dla swojej rodziny lub udać się na mszę. Jeżeli nie macie rodziny istnieje ryzyko, że swoją ideologią singla szkodzicie Polsce.
Przypominam też, że w tygodniu zakupy również będą utrudnione w związku z obostrzeniami i limitem osób w sklepie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #zakazhandlu #preczzkomuna
  • 211
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@Defender: wiesz, to państwo i większość obywateli jest po prostu za głupia na coś takiego, jak prawo pracy ze zrozumieniem przyswojone, na postawę walki o swoje prawa, na państwo z wolnym rynkiem i płynącymi z tego konsekwencjami.
Gdyby przeciętny Polak znał i rozumiał swoje prawa wynikające z KP i uop/zlecenia, to by się na wyzysk i pracę łamiącą zasady nie godził. Ale że multum ludzi nawet nie wie, co to jest
  • Odpowiedz
@S_____: nawet jak sklepy były otwarte to unikałem niedzielnych zakupów. Moja narzeczona pracowała w handlu i jedną niedzielę w miesiącu miała wolną.... Nie mieliśmy się nawet kiedy spotkać. Dorośnij pajacu
  • Odpowiedz
@dingo2323: mam nadzieje ze kiedys w niedziele Ci jebnie bezpiecznik i ci sie cala lodowka rozmrozi i bedziesz siedzial kilka godzin bez pradu, a potem zamiast podjechac do sklepu i wydac 20zl na bezpiecznik przyjedzie Janusz elektryk i skasuje Cie 200zl, bo jest niedziela. Ha tfu
  • Odpowiedz
@dingo2323: komentowanie rzeczywistości prawnej, która utrudnia życie to dla Ciebie czyjś największy problem? Ty chyba nie masz tego życia w ogóle skoro doszukujesz się u innych problemów i to wysmiewasz.
  • Odpowiedz