Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

Przypominam, że dziś nie zrobimy zakupów ponieważ narodowo - świętojebliwe komuchy zabroniły działalności sieciom spożywczym. Dzień możecie poświęcić dla swojej rodziny lub udać się na mszę. Jeżeli nie macie rodziny istnieje ryzyko, że swoją ideologią singla szkodzicie Polsce.
Przypominam też, że w tygodniu zakupy również będą utrudnione w związku z obostrzeniami i limitem osób w sklepie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #zakazhandlu #preczzkomuna
  • 211
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie oszukjmy sie, ten zakaz jest tylko po to aby zeobic dobrze klerowi


@Miejscazhistoria: Nie klerowi, ale związkowcom z Solidarności.

Moja narzeczona pracowała w handlu i jedną niedzielę w miesiącu miała wolną


@dingo2323: Co mnie obchodzi Twoja narzeczona, skoro poprawa jej sytuacji odbyła się moim kosztem? Mi jest gorzej, a to że Twojej kobiecie jest lepiej - nie obchodzi mnie to.
  • Odpowiedz
@dingo2323: a moja kobieta pracuje na stacji benzynowej i nie mamy się kiedy spotkać, podpiszesz się pod petycją, żeby zamknąć wszystkie stacje na niedzielę? Chyba nie jesteś niewolnikiem i nie tankujesz w niedzielę, nawet jak jedziesz gdzieś daleko
  • Odpowiedz
Popracuj sobie mieszkając samemu w delegacji 6 dni po około 12 godzin to zrozumiesz, że to realny problem bardzo utrudniający życie.


@Defender Witam w moim świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) pysznepl pozostaje ( ͡º ͜ʖ͡º) przynajmniej do czasu aż nie zabronią dowozu jedzenia

  • Odpowiedz
@Defender: znajoma pracuje w Pepco i jak były niedziele handlowe czy teraz w te wybrane to najczęściej schodzą w ten dzień miotły, szczoty i ścierki bo po sprzątaniu w sobotę gawiedź uzupełni zapasy xD za to najwięcej jest w galeriach nie kupujacych spacerowiczów.
  • Odpowiedz
Ja przynajmniej mniej hajsu wydaje, kupuje tylko potrzebne rzeczy i wtedy jak stare się nie nadają, bo nie mam kiedy iść na zakupy.
  • Odpowiedz
@Defender Ale wy jesteście żenujący w tym waszym słowotwórstwie.
Otórz słowo "narodowy" i "świętojebliwy" obok słowa "komuch" to oksymoron.
Komunizm jest zawsze kosmopolityczny, i zawsze ateistyczny.
  • Odpowiedz
@flumpy_bread PiS to nie są socjaliści. Wiesz czym jest socjalizm? Socjalizm to zarządzanie środkami produkcji przez pracowników. Brak własności prywatnej.
To że dają 500 zł na bombelki to nie robi z nich socjalistów.
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: jacy socjaliści?xd po pierwsze z tego co wiem PiS nie ma żadnych postulatów dot uspołecznienia środków produkcji (co jest najważniejszym postulatem socjalistów) a po drugie pokazał swoją prawdziwą twarz przy tarczach antykryzysowych, które dały wyłącznie możliwość większego j-----a pracowników przez pracodawców
  • Odpowiedz