Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

Przypominam, że dziś nie zrobimy zakupów ponieważ narodowo - świętojebliwe komuchy zabroniły działalności sieciom spożywczym. Dzień możecie poświęcić dla swojej rodziny lub udać się na mszę. Jeżeli nie macie rodziny istnieje ryzyko, że swoją ideologią singla szkodzicie Polsce.
Przypominam też, że w tygodniu zakupy również będą utrudnione w związku z obostrzeniami i limitem osób w sklepie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #zakazhandlu #preczzkomuna
  • 211
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@dingo2323: moja narzeczona też pracowała w markecie i w niedziele. Ale była ogarnięta i nie potrzebowała rządu, aby zmienić pracę i mieć weekendy wolne.
  • Odpowiedz
@dingo2323: To ty masz problem z organizacją swojego czasu, i jak sam pisałeś, dopiero jak ci sklepy zamknęli to masz czas w niedziele na inne rzeczy niż zakupy, bo cie siła na nie zaciągali przygłupi przegrywie :) I tak, jak twoja dziewczyna musiała pracować prawie w każdą niedziele, i się na to godziła wbrew swojej woli, to jest nieogarnięta i dała się wykorzystać. I dopiero cudowny rząd zakazem wyciągnął jej
  • Odpowiedz
@justice_league: pisałem tumanie że od dawna zakupów nie robię w niedzielę XD Nie miała wyjścia więc tak pracowała pajacu. Później skończyła studia (poczytaj co to jest) na które musiała zarobić. Rzad nie miał nic do tego. Bardzo smutne życie musisz mieć ziomuś skoro tak się spinasz ;)
  • Odpowiedz
  • 34
@dingo2323 ciągle piszesz że ludzie większe problemy mają i zamknięte sklepy w niedzielę nie są takie straszne. Ja się np cieszę, że moim jedynym problemem jest to że nie mam gdzie kupić sobie np mirindy o 7 rano w niedzielę. A jak ty masz większe problemy to współczuję, tym samym powinieneś przestać pieprzyć jaki to zorganizowany jesteś, bo widocznie nie ogarniasz za bardzo skoro masz większe problemy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dingo2323: po czym to wnosisz? Z tego wątku wygląda, że Ty i twoja laska są geniuszami a reszta to ćwierćinteligenci. Szkoda czasu na takich
  • Odpowiedz
@Defender: teraz zwłaszcza gdy mamy epidemie sklepy powinny być czynne 7 dni w tygodniu 24h na dobę no ewentulanie do 1/2 w nocy tak aby każdy mógł iść kiedy chce nawet w nocy przez co kolejki by były mniejsze, a nie tak jak teraz że w sobotę wieczorem jest pełno ludzi wszędzie (°°
  • Odpowiedz