Wpis z mikrobloga

@programistalvlhard: tutaj banda debili się naśmiewa z tej spółki, ale zobaczą c/z po wynikach za 3q i do tego żałosną kapitalizacje, to może do tych pustych łbów coś dotrze. Sorry, że się uniosłem, ale jako posiadacz pokaźnego pakietu byłem wielokrotnie wyśmiewany tu na tagu
@programistalvlhard: pod premierę na pewno podciągną ale pytanie co po premierze, dlatego trzeba przemyśleć strategię czy może zachowawczo nie wyjść z połowy papieru itp. itd. natomiast z gamingowych daję do przemyślenie temat reddev. Po ostatnich ruchach w akcjonaricie, uważam że spółka jest przygotowana na typowe pump&dump. Akcje rozłożone na słupy, pojawia się w akcjonariacie spółka związana z dużymi spekulacjami i znanym nazwiskiem, wspólny projekt z już napompowanym balonem gamingowym. Ryzyko duże,
@programistalvlhard: Moim zdaniem Farma w ogóle nie jest teraz ryzykowna. Tak było pół roku temu. Dla mnie najprostszy jest rachunek ile My.Games inwestuje w WW3, a mają doświadczenie w tego typu produkcjach. Na tym się nie zarobi tylko w momencie jeśli okaże się, że to My.Games zrobiło wtopę ale WW3 to gra z potencjałem na miliony zysków przez kilka dobrych lat z rzędu. Nie naganiam, ale jeśli nie patrzy się perspektywie
@RandomowoWygenerowany: polecam Ci bloobera. Żałuję, że farmy więcej nie załadowałem. Zgrywało się tak, że jak była w dobrej promocji, to akurat środków miałem mało, także ja się mogę pochwalić jedynie niecałymi 4k akcji, średnia 21,80. Polecam Ci natomiast bloobera. Jest świetna okazja do dobierania. Wiesz coś na ich temat, czy mam Ci przybliżyć? Teraz akurat mam kasę to ładuje prawie wszystko w blo.