Wpis z mikrobloga

jeśli to co piszesz to prawda to totalnie zajeżdżasz swój organizm. Miejmy nadzieję że hajs z tyrania 20h dziennie starczy na leczenie za 10-20 lat xD


@onionomous: Wiem to, pomaga mi aktywność fizyczna, dlatego zamknięcie sal fitness i basenów to dla mnie osobista tragedia xDDD
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: tak się kiedyś zapierdzielalo. Pamiętam jak w 86r robiłem pustaki u prywaciarza. Po 12 godz dziennie! Do pracy miałem 7 km i na piechotę szedłem. Do tego brałem dwie banki z mlekiem bo mleczarnia była niedaleko. Jak wracałem spalem. I jeszcze te banki musiałem zabrać..
A teraz młodzież nie ma pojęcia o ciężkiej pracy
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: no niestety, to tak nie działa xD według obecnego stanu wiedzy szkody jakie wyrządzasz mózgowi przez chroniczne niewyspanie są nieodwracalne. Co prawda tego nie czuć, ale to jest na tej samej zasadzie jak palacz czuje się dobrze dopóki go nie sieknie rak płuc.
  • Odpowiedz
ten pajac sasin zniknie z polityki ale jak pisiory znowu wygraja wybory to go wsadza na jakies stanowisko dyrektora i jeszcze lepiej na tym wyjdzie niż bedac posłem, tzn osłem.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks to co mowisz to jest chore w #!$%@?. Dla mnie jestes stukniety, dla kasy zajezdzac sie tak.... ani zycia rodzinnego, czasu dla siebie, hobby czegokolwiek. Z takim mysleniem to faktycznie 264 to malo
  • Odpowiedz