Wpis z mikrobloga

  • 4057
Ja #!$%@? XD
Pracuje w korpo, mam 8 osób w zespole. Na stanowisko seniora dwa miesiące temu przyszła nowa laska. Raczej taka spoko, ale zauważyłem (inni też zwrócili na to uwagę) że jest wobec mnie (tylko wobec mnie) po prostu niemiła. Jakieś dogryzki, dziwne uwagi. Jak na spotkaniu codziennym mówimy, że coś jest do nadrobienia i podzielimy się tym obowiązkiem na caly zespół to ona komentuje "niech Goronco zrobi wszystko". Ja się śmieję, bo widzę że inni również dostrzegają ze coś jest nie tak.
Zgłosiłem to team leaderce, ta spytała się innych czy to prawda, no i dziś bylismy umówieni we trzech na rozmowę, żeby wyjaśnić o co chodzi.
W sumie prawie od razu przyznała, że wie o co chodzi i przeprosiła (przy leaderce) zapewniając że prywatnie wyjaśni mi o co chodzi. Nie zależy mi na sporach, więc zgodziłem się.

Zadzwoniła do mnie (wszyscy pracujemy zdalnie) i tam mi powiedziała... ŻE JESTEM PODOBNY DO JEJ BYŁEGO CHŁOPAKA Z WYGLĄDU I ZE SPOSOBU BYCIA XDDDDDDDD dlatego jest dla mnie podświadomie niemiła.

#pracbaza #logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekazpodludzi #rozowepaski
  • 211
  • Odpowiedz
@klajdla_a: pracowałeś/aś w korporacji ? Człowieku czy Ty zastanawiasz się co piszesz czy walisz co ślina na język nawali ? W korpo typowo poprawność polityczna, próba rozwiązania problemu w cztery oczy może się skończyć tragicznie . . . dlatego tylko przy świadkach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goronco: odkąd na forum dla kobiet przeczytałem, że laska potrafi źle się odnosić do faceta, bo śniło jej się, że ją zdradza (i kilka innych lasek potwierdziło, że też tak ma, "ale to chyba normalne", "za darmo nie oberwał, na pewno coś tam na na sumieniu"), to wpisy takie jak ten absolutnie mnie nie dziwią
  • Odpowiedz
@rafal-heros
U nas była identyczna sytuacja, ale z mężczyzną w roli głównej. Narzekał (czyt. używał wulgaryzmów, wyzywał) i na leadera i na szefa działu. Faceci są zje*ani.

@JazzBlurr:

Napisała baba, która prawdopodobnie płacze z powodu byle gówna. No bo facet nie ma prawa do obrony i negatywnych emocji.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wojskowy-onanista1 wy jesteście wszyscy mentalnymi niewolnikami z etatu. W korpo zarabiam trochę poniżej minimalnej, w lodziarni duuuzo więcej. Czemu wy w lato, w sezon, każecie mi tu siedzieć?
Może się nje domyślasz, ale lodziarnia funkcjonuje tylko w sezonie letnim.
  • Odpowiedz
@klajdla_a: ty no nie wiem #!$%@? zacznie do niej #!$%@? się ona zacznie #!$%@? jakies akcje ze ją dręczy czy #!$%@? wie co jeszcze i dostanie wypo za mobbing między pracownikami wiec może zamknij mordę i idź tam układaj klocki czy chjj wie co jeszcze? pracowałeś w ogóle w korporacji?
  • Odpowiedz