Wpis z mikrobloga

  • 4057
Ja #!$%@? XD
Pracuje w korpo, mam 8 osób w zespole. Na stanowisko seniora dwa miesiące temu przyszła nowa laska. Raczej taka spoko, ale zauważyłem (inni też zwrócili na to uwagę) że jest wobec mnie (tylko wobec mnie) po prostu niemiła. Jakieś dogryzki, dziwne uwagi. Jak na spotkaniu codziennym mówimy, że coś jest do nadrobienia i podzielimy się tym obowiązkiem na caly zespół to ona komentuje "niech Goronco zrobi wszystko". Ja się śmieję, bo widzę że inni również dostrzegają ze coś jest nie tak.
Zgłosiłem to team leaderce, ta spytała się innych czy to prawda, no i dziś bylismy umówieni we trzech na rozmowę, żeby wyjaśnić o co chodzi.
W sumie prawie od razu przyznała, że wie o co chodzi i przeprosiła (przy leaderce) zapewniając że prywatnie wyjaśni mi o co chodzi. Nie zależy mi na sporach, więc zgodziłem się.

Zadzwoniła do mnie (wszyscy pracujemy zdalnie) i tam mi powiedziała... ŻE JESTEM PODOBNY DO JEJ BYŁEGO CHŁOPAKA Z WYGLĄDU I ZE SPOSOBU BYCIA XDDDDDDDD dlatego jest dla mnie podświadomie niemiła.

#pracbaza #logikarozowychpaskow #rozowepaski #bekazpodludzi #rozowepaski
  • 211
  • Odpowiedz
@Dakkar nie, zwyczajnie się zapytać o co chodzi i skąd takie podejście. Jak normalny człowiek, tym bardziej facet. Ale nie, trzeba było lecieć do mediatora żeby się dowiedzieć o co chodzi jasniepani xD wystarczyło zwykle "gruba, pijesz?" #przegryw
  • Odpowiedz
@Goronco: Norma. Ja raz pracownika gnebilem przez miesiac, bo mi sie przysnilo, ze sobie ze mnie zartowal. Wiadomo, sen jak to sen, ale niesmak pozostal.

Po paru tygodniach zrezygnowal:)
  • Odpowiedz
  • 388
@klajdla_a z tego o co widzę masz różowy pasek więc mogę spekulować ze jestes babą, teraz pomysl jak funkcjonują kobiety XD i czy serio ona by się zachowywała normalnie gdyby do niej podszedł sam bez pomocy team liderki. (no i oczywiście nie wiesz czy wcześniej nie próbował z nią rozmawiać)
  • Odpowiedz
@Goronco: naprawdę poleciałeś na skargę do TL zamiast zwyczajnie, jak człowiek zapytać koleżankę o co chodzi? XD
Widzę ładnie was hodują w tym korpo, mózg tak wyprany, że bez wiedzy TL ani stopień wychyłu od pionu.
Tfu na was korposzczury.
  • Odpowiedz
via Android
  • 522
@Cyclonus @klajdla_a Ja #!$%@? xD Tak, już widzę jakby mi to powiedziała. Nawet nie muszę gdybać, bo spytałem czy o coś jej chodzi. Odpowiedź: "wydaje ci się"
Błyskotliwi jesteście jak 150 :)
  • Odpowiedz
@klajdla_a: Po to są team liderzy, żeby takie sprawy rozstrzygać w korpo. xD Poza tym babka jak jest taka #!$%@? to pewnie by na jego chęć rozmowy w ogóle nie zareagowała. Tak to wkroczył TL, pewnie się przestraszyła i wyjaśniła o co chodzi.
  • Odpowiedz