Wpis z mikrobloga

@HalBregg: @WielebnaMaciorka: @tenloginjestpowazny: @lenovo99: @Reevder: @69guziec: Sorki za spam, ale na początku będę się starał bardziej to rozpropagować :P
Zapraszam do współtworzenia tego rankingu: https://www.notion.so/Ranking-Yerba-Mate-Wykop-Club-44b538c82c524a1c8767d3d6711c6deb

Jeśli uda się nam rozszerzyć stronę, to może po prostu nowi znajdą już listę z proponowanymi yerbami na start w belce tagu. Takie pytania pojawiają się dość często.

To jest świeża rzecz, pisałem o tym ostatnio tutaj.
@mrzonek: swoje trzy grosze też dodam, ale muszę się zebrać - home office mi tego nie ułatwia ( ͡° ʖ̯ ͡°) za to pojawia się pewne pytanie/wątpliwość, co z yerbami z Urugwaju? Ten kraj importuje susz z Brazylii, bo nie ma własnych upraw, więc czy każdą urugwajkę powinniśmy zaliczać do kraju pochodzenia Brazylii czy niekoniecznie? Takim przykładem np jest Cosentina con Cannabis
co z yerbami z Urugwaju? Ten kraj importuje susz z Brazylii, bo nie ma własnych upraw, więc czy każdą urugwajkę powinniśmy zaliczać do kraju pochodzenia Brazylii czy niekoniecznie? Takim przykładem np jest Cosentina con Cannabis


@WielebnaMaciorka: o tego nie wiedziałem. A jak myślisz, że powinno być?
Ogólnie zakładam, że na początku zrobi się to w jakiś sposób, a potem oczywiście w miarę uwag będzie się wszystko zmieniać (jak np. tagi). Wg