Wpis z mikrobloga

dzień dobry właśnie się umyłem, o koszulkę adidasa nałożyłem, spodnie dresowe fila, w lodówce kiełbasa mam nowy garnek z Gdańska, trochę posprzątałem na podwórku, ptaki śpiewają sroki chyba, mam dmuchawę, (pali papierosa), całą noc nie całą noc musiałem ogarnąć powyrzucać śmieci, od razu inaczej jak w kartonach nie kartonach, mogę dać uszczelnąć lepiej będą mieć fachowcy, byłem w biurze z szefem rozmawiałem, wiadro węgla przyniosłem, można normalnie na świat popatrzeć, (gada o oknie) trzeba pomyśleć firanki i zasłonki, od góry do dołu się umyłem przyjdą ludzie będą oglądać, powoli już coraz lepiej, (gada o wykładzinie), remont ogółem, Krzyśka tyle czasu nie ma ile ja już zrobiłem, światło zapłacone do końca roku, jeszcze dwie puszki się pomaluje będzie inaczej wyglądać, tyle czasu w domu sam jestem nie ma takiego czegoś, była z Klepackiej z koleżanką przy bramce rozmawialiśmy, terapeutka miała zadzwonić kiedy mam przyjść, mam chleb konserwy może rybną zjem, pogoda taka wiosenna, maski nie zakładam jak przyjadą to założę, ryba zdrowa jest dużo ma białka witaminy, dla Krzysia bułeczki chleba mortadeli z 30dag, drugą kamerę będę miał, nieduża i dobrze odbiera, za stówę dołożyłem 280, (pozdrawia komis), 2 godz spałem, (gada o żarciu), dziękuję za lajta dla człowieka co wysłał 388zł, Paweł zaskoczony był ile zarabiam, jestem bardzo znaną osobą, niektórzy nagrywają piwo wódkę piją a ja tego nie robię, wszystko się u mnie normalnie dzieje, miłego dnia
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
źródło: comment_1602749303GMObL20kawhhOF5oDnmyMn.jpg
  • 4